۱ فروردین ۱۳۹۶،‏ ۱۱:۲۸
کد خبر: 82470350
۰ نفر
آغاز احداث 2 واحد توليدي در شهرك صنعتي دزفول

دزفول-ايرنا-عمليات ساخت 2 واحد توليدي در شهرك صنعتي شماره 2 دزفول با اعتباري افزون بر 76 ميليارد ريال آغاز شد.

مدير شهرك ها و نواحي صنعتي شهرستان دزفول روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا با بيان اينكه اين 2 واحد توليدي در زمينه صنايع تبديلي فعاليت خواهند كرد افزود:واحد توليد خوراك آبزيان با ظرفيت هفت هزار تن در زميني به مساحت چهار هزار و 500 متر مربع ساخته مي شود.
عليمردان جعفري افزود:با راه اندازي اين واحد توليدي زمينه اشتغال 20 نفر بطور مستقيم فراهم خواهد شد و سرمايه گذار 55 ميليارد ريال براي آن در ابتدا سرمايه گذاري كرده است كه طبق برنامه ريزي صورت گرفته تا پايان سال به مرحله بهره برداري خواهد رسيد.
وي افزود:با توجه به اينكه صنايع آبزي پروري در شمال خوزستان در زمينه توليد و پرورش ماهيان سردابي و گرمابي در حال توسعه است لزوم توليد خوراك آبزيان از نيازهاي ضروري مي باشد كه با راه اندازي اين واحد توليدي علاوه بر اشتغال مستقيم موجب رونق و توسعه اين خوشه صنعتي خواهد شد ضمن اينكه شهرستان دزفول به دليل داشتن رودخانه دز و آب مناسب ظرفيت مناسبي براي سرمايه گذاري در زمينه توليد انواع ماهي هاي پرورشي را خواهد داشت.
جعفري اضافه كرد:واحد توليدي ديگر نيز در زمينه قند و نبات در دست احداث است كه در زميني به مساحت يك هزار و 800 متر مربع با سرمايه يك بانوي كار آفرين با اعتباري افزون بر 21 ميليارد ريال ساخته خواهد شد.
وي افزود:با راه اندازي اين واحد توليدي زمينه اشتغال براي 30 نفر بطور مستقيم فراهم خواهد شد.
7278/6068
خبرنگار:رقيه كردي-انتشار:محمدعلي فريدپناه

سرخط اخبار استان‌ها