انتخابات شوراها در سه شهر و 89 روستای خلخال برگزار می شود

اردبیل - ایرنا - فرماندار خلخال گفت: پنجمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سه شهر و 89 روستای این شهرستان برگزار خواهد شد.

فریدون بابایی دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهرو روستا در ستاد انتخابات مستقر در فرمانداری خلخال از امروز آغاز شده و تا عصر امروز 14 نفر برای عضویت در شورای شهر خلخال و نیز روستاهای بخش مركزی این شهرستان اقدام به ثبت نام حضوری كرده اند.
وی گفت: در این دوره از انتخابات 15 نفر از داوطلبان در سه شهر خلخال ، كلور و هشجین به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی این سه شهر و نیز 276 نفر در 89 روستای این شهرستان به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی روستا با آرای مردم انتخاب خواهند شد.
وی اظهار كرد: در 6 روستای خلخال كه جمعیت آنها بیش از یك هزار و 500 نفر است پنج نفر به عنوان اعضای اصلی شورا و در 83 روستای زیر یك هزار و 500 نفر جمعیت نیز سه نفر اعضای شورا انتخاب و معرفی خواهند شد.
رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان خلخال با توصیه به داوطلبان این دوره از انتخابات برای نام نویسی در اولین روزهای ثبت نام گفت: با توجه به اضافه شدن ارائه گواهی عدم سوء پیشینه مراجعه به ستاد انتخابات برای ثبت نام در اولین فرصت به نفع داوطلبان است.
او افزود: زمان ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از اولین ساعات كاری امروز دوشنبه آغاز و تا پایان روز ششم فروردین ماه ادامه خواهد داشت.
خلخال در جنوب اردبیل واقع است.
خبرنگار: بهرام نقی زاده ** انتشار دهنده: سیفعلی موسی زاده
6016/7119

سرخط اخبار استان‌ها