استاندار البرز: ملت ايران در سال 96 حماسه اي ديگر خلق خواهد كرد

كرج - ايرنا- استاندار البرز در پيامي با تبريك نوروز سال 1396 به مردم و مسئولان استان نوشته است كه ملت قهرمان ايران در اين سال حماسه اي ديگر خلق خواهد كرد.

درپيام نوروزي سيد حميد طهايي آمده است است:
يا مقلب القلوب و الابصار يا مدبراليل و النهار يا محول الحول و الاحوال حول حالنا الي احسن الحال
هر روز سرنوشتي دارد و نوروز، روزي كه خلق شد تا مردگان را زنده كند، اول روزي كه آفتاب طلوع كرد و بادي كه درختان را بارور كرد و خرمي زمين آفريده شد. نوروز، روزي نو و هنگامه رستاخيز طبيعت خفته است كه با تابش طليعه صبح اميد بر پيكره زمين جان دوباره مي گيرد و از اين رهگذر قلوب خفته متحول مي شود. امسال شروع بهار و نوروز،مزين به ولادت دخت نبي مكرم اسلام و روز مبارك زن است.
نوروز آييني هويت ساز،شادي آفرين و وحدت بخش و در پهنه سرزمين ايران از اركان هويت ايراني است و اين گردهمايي هاي آييني و جشن هم نشيني ها،پيوند و يگانگي را استحكام مي بخشد. نوروز در ذات خويش عطري دارد كه كدورت و ناخوشايندي را مي زدايد ؛ ما نيز سال 95 را با وحدت و همدلي آغاز كرديم و با اميد و تلاش آنچه در توان داشتيم و شايسته ملت بزرگ ايران بود به ثمرنشانديم. در سال 96 نيز با خلق حماسه اي ديگر با نسيم بهاري روحبخش و جانبخش زمستان را به فروردين مي رسانيم. اين پگاه نو را به فال نيك مي گيريم و اميد كه از اين رهگذر در پرتو آرمان هاي انقلاب اسلامي پر تلاش تر از پيش به سمت توسعه و آباداني اين مرزو بوم گام برداريم. حلول سال نو و بهار پرطراوت نوروز را كه معطر به عطرفاطمي و نشانه قدرت لايزال الهي و تجديد حيات طبيعت است را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامي و رئيس جمهور محبوب و پرتلاش و ملت بزرگ ايران اسلامي،خانواده معظم شهدا و بويژه هم استاني عزيز تبريك و تهنيت عرض نموده و سالي سرشار از بركات، شادي و سلامت را از ايزد متعال خواهانم.
6155/1535خبرنگار:حكيمه كشاورز** انتشار دهنده : محمد عزيزپور

سرخط اخبار استان‌ها