استاندار كهگيلويه و بوير احمد فرا رسيدن سال 96 را تبريك گفت

ياسوج- ايرنا- استاندار كهگيلويه و بوير احمد با صدور پيام نوروزي فرا رسيدن سال 1396هجري شمسي را به مردم ولايي و انقلابي ايران اسلامي به ويژه خانوادهاي معظم شهدا، ايثارگران، جانبازان و روستائيان و عشاير استان تبريك گفت.

به گزارش ايرنا در بخشي از اين پيام نوروزي كه نسخه اي از آن روز دوشنبه به ايرنا نمابر شده آمده است: نوروز آئين ديرينه و جشن ملي ايرانيان است و بهار نماد و جلوه گاه اراده اللهي در باز آفرينش طبيعت و پيام آور دوستي و همزيستي است.
در اين پيام آمده است: آغاز سال جديد و عيد باستاني نوروز در تقويم ايراني مقارن با شروع حيات مجدد و شكوفايي طبيعت است كه اين آيين زيبا نشان از ذوق ايراني و ابتكار ايرانيان براي انتخاب خوب خود در طول تاريخ دارد.
البته اين آيين ملي و باستاني زماني تجلي و شكوه مضاعف پيدا مي كند كه با ولادت با سعادت و سراسر نور همسر امامت، مادر ولايت، حضرت صديقه كبري (س) گره مي خورد و اين خود شكوه عيد نوروز را دو چندان مي كند.
سال 1395 سالي سرشار از موفقيتهاي اقتصادي ،اجتماعي و فرهنگي و دستاوردهاي ارزشمندي در سطوح منطقه اي و بين المللي براي ملت ايران اسلامي بود و ايجاد روحيه نشاط و خود باوري و تزريق اميد و انگيزه در جامعه از مهمترين نتايج آن بود.
انتظار مي رود سال 1396 سالي سرشار از شكوفايي و رونق و بهبود معيشت و وضعيت اقتصادي باشد.
تلاقي بهار طبيعت با طليعه بزرگترين رخداد سياسي كشور و انتخابات مهم و سرنوشت ساز رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا جلوه اي ديگر از عزت و عظمت سرزميني است كه چشم اميد آزاديخواهان منطقه و جهان به آن دوخته است.
اميدوارم سال جديد كه سرآغازش با دموكراسي و تعيين سرنوشت كشور به دست عامه مردم رقم مي خورد، سالي پر از نشاط سياسي و مشاركت مردم هم در سطح ملي و هم استاني در هر دو انتخابات باشد و مردم با حضور حداكثري خود در پاي صندوقهاي راي بار ديگر عزت جامعه ،ملت و نظام سياسي ايران را در سطح بين الملل افزايش دهند.
انتخابات شوراهاي شهر و روستا از آن جهت حائز اهميت است كه به صورت مستقيم با مطالبات و نيازمندي هاي شهرنشينان و روستائيان گره خورده است و اميدوارم مردم با انتخاب افراد متخصص، كار بلد و حرفه اي به بهبود وضعيت عمراني، رفاهي و اقتصادي استان كمك كنند.
مردم ولايتمدار، با بصيرت و هميشه در صحنه كهگيلويه و بويراحمد در طول همه دوره ها داراي كارنامه درخشاني در زمينه مشاركت و حضور در انتخابات بودند و اين بار هم معتقدم با حضور حداكثري، پرشور و شعور خود بار ديگر حماسه اي جاودان خلق خواهند كرد و برگ زرين ديگري رادر تاريخ پر افتخار استان به ثبت خواهند رساند.
بنده به نمايندگي از دولتمردان و همه مسئولان استان اين عيد سعيد باستاني را به عموم مردم و تك تك مردان و زنان و جوانان و سالخوردگان تبريك و شادباش عرض مي كنم و از خداوند بزرگ و بلند مرتبه سالي توام با نشاط، سربلندي و عزت را براي همه شما و خانواده هاي معظمتان خواستارم.
دريافت كننده:حميد جهان**انتشار دهنده:حسينعلي راشكي
8005/3016

سرخط اخبار استان‌ها