پيام تبريك استاندار چهارمحال و بختياري به مناسبت فرارسيدن نوروز

شهركرد - ايرنا- استاندار چهارمحال و بختياري فرارسيدن نوروز 96 را شادباش گفت و تاكيد كرد:اميد است نوروز امسال در استان سالي اختلاف گريز و اتحاد پذير، منادي برابري باشد.

به گزارش ايرنا، در پيام قاسم سليماني دشتكي كه نسخه اي از آن روز دوشنبه در اختيار ايرنا قرار گرفته آمده است: نوروز باستاني فرارسيدن روز نو سال است، روز كهن قرن ها و پيري فرتوت است كه سالي يك بار جامه جواني مي پوشاند، تا به شكرانه آن كه روزگاري چنين دراز به سر برده و با اين همه دمسردي زمانه تاب آورده است، چند روزي شادماني كند.
در بخش بعدي اين پيام آمده است: از اين جاست كه شكوه پيران و نشاطِ جوانان در نورز يافت مي شود، پير نوروز، يادها در سر دارد، از آن كرانه زمان مي آيد، از آن جا كه نشانش پيدا نيست، در اين راه دراز رنج ها ديده و تلخي ها چشيده، اما هنوز شاد و اميدوار است، جامه هاي رنگارنگ پوشيده، اما از آن همه يك رنگ بيشتر آشكار نيست و آن رنگِ ايران سرافراز است.
بخش بعدي پيام سليماني دشتكي مي افزايد: با سلامي به صفاي نسيم بامدادي، همراه با لطافت شكوفه هاي بهاري، آينده ما مرهون تصميم ها، اراده ها، برنامه ريزي ها، بيداري ها، محاسبه ها و مراقبت هايمان است.
در بخش ديگري از پيام استاندار چهارمحال و بختياري آمده است:دفتر عمر ما و تقويم سال گشوده است تا در برگ برگ اين كتاب با ايمان و عمل صالح خويش بنگاريم آنچه كه ما را در مسير فلاح، رستگاري و رضايت حضرت دوست قرار مي دهد.
در بخش بعدي پيام وي آمده است: نوروز امسال را به گونه اي در استان چهارمحال و بختياري، پايتخت زيبايي هاي ايران زمين، همان مدينه فاضله ايي كه عالم پرور است و فضيلت سالار، اختلاف گريز است و اتحاد پذير، منادي برابري است، به جشن مي نشينيم.
بخش بعدي پيام سليماني دشتكي مي افزايد: اينجانب نوروز باستاني را كه روز آماده شدن براي تحقق حاكميت الهي بر جهان است، به محضر حضرت ولي عصر (عج)، مقام معظم رهبري (مدظله العالي)، رياست محترم جمهوري اسلامي ايران، تمامي مردم شريف، پاك سرشت و شهيد پرور، روحانيت معزز و مديران خدوم كشور و استان ولايت مدار چهارمحال و بختياري شادباش عرض نموده و از درگاه خداوند يكتا، روزگاراني خوش، سرشار از موفقيت و سربلندي در راستاي اجراي برنامه هاي كارآمد دولت تدبير و اميد را براي همگان خواستارم.
در بخش بعدي پيام وي آمده است: اميد است آغاز بهار براي شما عزيزان با تولدي ديگر در شكوفايي تراوشات فكري و تحولي سرنوشت ساز همراه باشد و آرزومندم پرتو اين تحول با پرتوهاي آفتاب هماهنگ گردد و سالي پربار در پيش داشته باشيد.
به گزارش ايرنا، سال 96 از سوي مقام معظم رهبري به عنوان سال اقتصادي مقاومتي ، توليد و اشتغال نامگذاري كردند.
خبرنگار: وحيد رئيسي دهكردي** انتشار دهنده :محمود رئيسي
/2097/7362

سرخط اخبار استان‌ها