۳۰ اسفند ۱۳۹۵،‏ ۱۲:۲۶
کد خبر: 82469808
T T
۰ نفر
دستگيري يك قاتل كمتر از 2 ساعت در آران و بيدگل

كاشان - ايرنا - فرمانده انتظامي آران و بيدگل گفت: قاتل حادثه حاشيه شهر آران و بيدگل در كمتر از 2 ساعت دستگير و تحويل مراجع قضايي شد.

به گزارش ايرنا، سرهنگ مسعود سپهوند روز دوشنبه در نشست خبري با خبرنگاران اظهار داشت: در ساعت 16:30 عصر ديروز طي تماس مردمي با 110 كه حاكي از قتل مردي 60 ساله و رها كردن جسد وي در حاشيه شهر داشت ماموران انتظامي شهرستان بلافاصله به محل اعزام شدند.
وي افزود: ماموران انتظامي و پليس آگاهي آران و بيدگل با انجام اقدام هاي تخصصي و پليسي، قاتل كه مرد جواني 33 ساله بود را كمتر از 2 ساعت دستگير و اسلحه اي كه با آن شليك كرده بود را نيز كشف وضبط كردند.
وي با بيان اينكه قاتل و مقتول غير بومي بودند اظهار كرد: قاتل به جرم خود اعتراف كرده و علت آن را اختلافات مالي با مقتول عنوان كرده است.
سرهنگ سپهوند در پايان خاطر نشان كرد: مردم در هنگام بروز چالش يا بحراني در زندگي از عجله و شتابزدگي خودداري و معقولانه تصميم بگيرند تا ديگر شاهد چنين حوادثي آن هم در آستانه سال جديد نباشيم.
مركز شهرستان آران و بيدگل در شمالي ترين نقطه استان اصفهان، در فاصله شش كيلومتري شهرستان كاشان و 215 كيلومتري مركز استان اصفهان قرار دارد.7408/7472 * خبرنگار: حسين منصوري فر * انتشار: محمد جهانگيريان

* آگاهي از آخرين اخبار شهرستان هاي شمال استان اصفهان در كانال تلگرام ايرنا كاشان:
* لينك هاي جستجو كانال: irnakashan / https://telegram.me/irnakashan@
*ايميل: kashan@irna.ir

سرخط اخبار استان‌ها