سال جديد سال همدلي ، وحدت و احترام متقابل مردم و مسئولان باشد

اهواز-ايرنا- استاندار خوزستان در پيامي با تبريك فرارسيدن سال نو آرزو كرد سال جديد سال همدلي ، وحدت و احترام متقابل مردم و مسئولان باشد و همه دست در دست هم استان را به سوي قله هاي رشد و بالندگي ، عزت و شادكامي راهبري كنيم .

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري غلامرضا شريعتي در اين پيام آورده است: در آستانه سال نو ، سال 1396 هجري شمسي فرا رسيدن نورور باستاني و حلول سال نو و بهار پرطراوت كه نشانه قدرت لايزال الهي و تجديد حيات طبيعت مي باشد را به يكايك مردم استان تبريك و تهنيت عرض مينمايم ، خوزستان ما سرزمين مهرباني زيبايي و روشنايي است اينك به ميمنت بهار زيباترين و صميمانه ترين تبريك خود را به مردم فهيم و صبور خوزستاني و مهمانان ارجمند به ويژه راهيان نور تقديم مي كنم .
با خوبي ها و تلخي ها آنچه بود برگي ديگر از دفتر روزگار ورق خورد ، برگي ديگر از درخت زمان بر زمين افتاد و بهاري نو در شرف آغاز است .
سالي كه مشحون از حوادث و رويدادهاي تلخ و شيرين بود كه البته حلاوت آن بسي ماندگارتر و فزون تر از تلخي هاست .
پيشبرد اهداف و برنامه ها با تلاش و همت مضاعف همه مسئولين و مردم در زمينه فراهم نمودن و تامين زندگي سعادت مند و در خور شان ملت ايران و مردم خوزستان به رغم همه مشكلات و محدوديت هاي دولت بر هيچ ناظر منصفي پوشيده نيست ، گرچه موانع و دشواري هاي پيش رو كم نبوده لكن رهنمودهاي حكيمانه مقام معظم رهبري ، تدابير مدبرانه رياست محترم جمهوري و حمايت هاي بي شائبه قاطبه ملت آگاه و قدرشناس كشورمان از دولت منتخبشان در صحنه هاي داخلي و خارجي مايه دلگرمي و اميدواري همه ما بوده است .
در سال جديد دو انتخابات مهم رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا را در پيش رو داريم كه به فضل خداوند متعال و با تدابير ويژه دولت و ايجاد هماهنگي هاي مناسب ميان همه اركان نظام و با فراهم نمودن شرايط و بسترهاي لازم ، شاهد برگزاري انتخاباتي پرشور جهت تقويت بنيان هاي انقلاب و نظام اسلامي باشيم.
مناسب است درآستانه سال نو از همه عزيزاني كه در ميان ما نيستند يادي نماييم ، از جمله حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني يار ديرين امام (ره) و مقام معظم رهبري (مدظله العالي) كه تحمل فقدان وجودش سخت و ناگوار است هر چند ياد و خاطره عزيزش هرگز از ذهن و ياد مردم محو نخواهد شد.
در پايان ضمن عرض مجدد صميمانه ترين تبريكات و شادباش ها به مردم عزيز خوزستان اميد است سال 96 همانند سال گذشته سال همدلي ، وحدت همگاني، احترام متقابل مردم و مسئولان ، دست در دست همديگر استان عزيزمان را به سوي قله هاي رشد و بالندگي ، عزت و شادكامي راهبري كنيم .
6002خبرنگار: عاطفه جوادي **انتشار دهنده : كبري آقازري

سرخط اخبار استان‌ها