رئيس جمهوري از خدمات استاندار قزوين تقدير كرد

قزوين-ايرنا-رئيس جمهوري روز يكشنبه با صدور پيامي در آستانه سال نو از استاندار قزوين به دليل تلاش هاي وي به منظور خدمات دهي به مردم و اهتمام براي توسعه استان قدرداني كرد.

به گزارش ايرنا به نقل از اداره كل روابط عمومي استانداري، متن پيام حجت الاسلام و المسلمين دكتر حسن روحاني براي فريدون همتي استاندار قزوين به شرح زير است:
طليعه نوروز و زنده شدن دوباره طبيعت، زمان خجسته براي شكر گزاري نعمات الهي و فرصت مغتنمي براي تقدير و تشكر از سرمايه هاي ارزشمند انساني است.
رئيس جمهوري در بخش ديگري از اين پيام، افرادي كه يك سال را يه طور مستمر براي خدمت خالصانه به مردم صبور و با ايمان ايران اسلامي به پايان بردند را شايسته قدرداني دانست.
دكتر روحاني در ادامه پيامش به استاندار قزوين، قدرداني از خادمان مردم را وظيفه خود اعلام كرد و گفت: ضمن تبريك ميلاد پر بركت ريحانه النبي (س) و آغاز سال نو، از تلاش هاي جنابعالي به عنوان نماينده عالي دولت در استان قزوين قدرداني مي كنم.
رئيس جمهوري در بخش پاياني پيام خود براي استاندار قزوين آورده است:توفيق بيشتر شما را در خدمت به مردم و تحقق آرمان هاي اصيل اسلام و انقلاب از درگاه خداوند منان مسالت مي كنم.
6104* 3013
خبرنگار: ناصر نيلي**انتشار دهنده: رضا اولادي

سرخط اخبار استان‌ها