ترافیك نیمه سنگین در محور تهران- قم/ تردد خودروها در سایر محورهای خروجی پایتخت روان است

تهران-ایرنا- مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: تردد خودروها در محور تهران- قم نیمه سنگین بوده ولی در سایر محور های خروجی استان تردد خودرویی به صورت روان در جریان است.

مجید نصرالله نژاد روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر تردد خودروها در محور تهران - قم تا مسیر عوارضی به صورت نیمه سنگین در جریان است.
وی بیان كرد: در سایر محورهای خروجی پایتخت از جمله محورهای تهران- ساوه، تهران- كرج و تهران ـ پاكدشت تردد خودروها به صورت روان و عادی در جریان است.
مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران درباره وضعیت جوی در جاده های این استان خاطر نشان كرد: از عصر امروز در محورهای كوهستانی استان بارش برف و در محور های مركزی و جنوبی استان بارش باران پیش بینی می شود.
وی یاد آور شد: این بارش ها به صورت گسترده نیست، اما تمامی تیم های راهداری استان با استفاده از تجهیزات كامل در تمامی محورهای استان به منظور خدمات رسانی به مسافران در آماده باش كامل هستند.
وی از رانندگان خواست تا با سرعت مطمئنه در مسیر های جاده ای رانندگی كنند و از سامانه 141 و شماره تلفن 77909080- 021اطلاعات لازم را دریافت كنند.
خبرنگار: سید جواد ال داود- امین كمالی فر **انتشار دهنده : اصغر رضاخانی
تهرام/7247/7243 / 6139 /1484