۲۸ اسفند ۱۳۹۵،‏ ۲۰:۳۱
کد خبر: 82468813
T T
۰ نفر
جولان چلسي در ليگ برتر فوتبال انگليس

تهران - ايرنا - تيم فوتبال چلسي با برتري خارج از خانه دو بر يك مقابل استوك سيتي به جولان خود در ليگ برتر باشگاه هاي انگليس ادامه داد تا گامي ديگر به قهرماني نزديك شود.

به گزارش ايرنا؛ هفته بيست و نهم ليگ فوتبال جزيره، امروز (شنبه) با برگزاري 6 ديدار پيگيري شد و تيم صدرنشين چلسي كه در اين فصل با تفكرات «آنتونيو كونته» سرمربي ايتاليايي خود عملكرد درخشاني دارد، در زمين استوك سيتي به پيروزي دو بر يك دست يافت.
آبي پوشان شهر لندن در دقايق آغازين با ضربه «ويليان» هافبك برزيلي به گل دست يافتند، اما «جاناتان والترز» پيش از اتمام نيمه نخست از روي نقطه پنالتي كار را به تساوي كشاند.
در نيمه دوم چلسي براي رسيدن به گل برتري، بي تابي مي كرد و در دقيقه 86 «گري كيهيل» مدافع پيش تاخته چلسي گل دوم و برتري تيمش را به ثمر رساند.
چلسي امروز با كسب بيست و دومين پيروزي فصل خود با 69 امتياز به صدرنشيني مطلق در ليگ جزيره ادامه داد تا فاصله چنداني با قهرماني نداشته باشد.
در ديگر ديدار مهم امروز، آرسنال در ادامه ناكامي هاي خود با هدايت «آرسن ونگر» در زمين وست برومويچ با نتيجه دور از انتظار سه بر يك شكست خورد تا 50 امتيازي باقي بماند.
**نتايج ديدارهاي امروز بدين شرح است:
وست برومويچ 3 - آرسنال يك
ساندرلند صفر - برنلي صفر
استوك سيتي يك - چلسي 2
وستهام يونايتد 2 - لسترسيتي 3
كريستال پالاس يك - واتفورد صفر
اورتون چهار - هال سيتي صفر
از ساعت 21 به وقت تهران، بورنموث از سوانسي پذيرايي مي كند.
'براي آگاهي از آخرين اخبار ورزش ايران و جهان با كانال ورزشي ايرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شويد.'
ورزشي**3783**1379
خبرنگار: امير ميرزائيان، انتشار دهنده: هادي افتخاري

سرخط اخبار ورزش