نجات 40 نفروازبين رفتن 3خودرودرآتش سوزي مجتمع مسكوني درشهرك راه آهن

تهران- ايرنا- سه خودرو در حادثه آتش سوزي پاركينگ مجتمع مسكوني درشهرك راه آهن درآتش سوخت و آتش نشانان 40 نفر از ساكنان را سالم از محل خارج كردند.

سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران از آتش سوزي در پاركينگ يك مجتمع مسكوني 24 واحدي مسكوني در 3 بلوك در شهرك راه آهن خبر داد و گفت: در اين حادثه 3 خودرو در آتش سوخت و آتش نشانان 40 نفر را از محل حادثه خارج كردند.
سيد جلال ملكي روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: ساعت 2:43 بامداد حادثه آتش سوزي در يك مجتمع مسكوني در شهرك راه آهن بلوار ساحل به سامانه 125 اعلام و ماموران 4 ايستگاه آتش نشاني به همراه نردبان نجات، تشك نجات و4 خودروي تنفسي به محل حادثه اعزام شدند.
وي بيان كرد: در پاركينگ يك مجتمع مسكوني 4 طبقه 24 واحدي در 3 بلوك بدلايل نامشحص طبقه پاركينگ آن دچار آتش سوزي شد.
ملكي با بيان اينكه آتش به 3 خودرو سواري سرايت كرده بود ادامه داد: آتش به 3 خودروي پرشيا، ماتيز و ام وي ام رسيده بود و در حال سرايت به ساير خودروهاي اطراف بود كه آتش نشانان وارد عمليات شده و موفق شدند آتش را تحت كنترل خود درآوردند.
وي خاطرنشان كرد: دود زيادي طبقات را فرا گرفته بود كه آتش نشانان از طريق نردبان هيدروليكي و راه پله ها 40 نفر از جمله 22 مرد و 18 زن را از محل حادثه خارج كردند.
ملكي يادآور شد: در ميان نجات يافتگان تعدادي كودك خردسال وجود داشت كه 10 نفر از 40 نجات يافته بدليل مصدوميت تحويل عوامل اورژانش شد.
سخنگوي سازمان آتش نشاني علت اين حادثه را در دست بررسي كارشناسان اين سازمان اعلام كرد.
*براي اطلاع از اخبار متنوع انتشار يافته در شبانه روز با كانال ايرنا استان تهران در تلگرام به نشاني IRNATEHRAN@ همراه شويد.
خبرنگار: سيد جواد آل داود انتشاردهنده: موسي فعاليان
تهرام/1109/7243 / 1539