امام جمعه ياسوج: زمينه رفاه و امنيت گردشگران در ايام نوروز فراهم شود

ياسوج- ايرنا- امام جمعه ياسوج با اشاره به فرارسيدن آغاز سال نو (1396 خورشيدي) و گردشگر پذير بودن كهگيلويه و بويراحمد گفت كه متوليان امر از جمله نهادهاي امنيتي و انتظامي زمينه امنيت، رفاه و خدمات شايسته به مردم و مسافران در اين استان را به بهترين نحو فراهم كنند.

به گزارش ايرنا، حجت الاسلام سيد علي اصغر حسيني در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه ياسوج اظهار داشت كه آغاز سال نو فرصتي مغتم براي خودسازي، بازنگري و تحول در رفتار و كردارهاي گذشته است.
وي، داشتن منابع و مناظر بكر طبيعي و خدادادي در كهگيلويه و بويراحمد را سرمايه اي ارزشمند و زمينه توسعه و رونق اين استان دانست و گفت: حفاظت و صيانت از اين عرصه ها وظيفه اي عمومي است.
امام جمعه ياسوج با اشاره به برخي كم كاري ها و سهل انگاري ها در ايام نوروز در سال هاي گذشته و به دنبال آن نارضايتي برخي مسافران و شهروندان، خواستار توجه ويژه متوليان امر براي ساماندهي بهتر امور و ايجاد زيرساخت ها و امكانات لازم رفاهي به مردم و ميهمانان نوروزي در سال جاري شد.
حجت الاسلام حسيني با تقدير از تلاش نيروهاي امنيتي و انتظامي در طول يك سال گذشته، خواستار ايجاد امنيت و هوشياري بيشتر آنان در اين ايام شد.
وي گفت كه پيام سال نو اين است كه انسان بتواند با تكيه بر نقاط مثبت گذشته سعي در رفع نقاط ضعف خود كند.
امام جمعه ياسوج، تقارن زيباي ميلاد مسعود و فرخنده دخت نبوت، همسر ولايت و مادر امامت حضرت فاطمه زهرا (س) با سال نو را يادآور شد و گفت كه علاوه بر توجه ويژه به شادي و نشاط معنوي در اين ايام، صله رحم و ديد و بازديد از سالمندان، خانواده شهدا، بزرگترها و رسيدگي به امور نيازمندان در اولويت قرار گيرد.
خبرنگار: حميد جهان** انتشار دهنده:حسينعلي راشكي
3016/005