رسول خادم:میزبانی دو رویداد جهانی كشتی، نشان شایستگی ایران است

آبادان - ایرنا - رئیس فدراسیون كشتی جمهوری اسلامی ایران گفت:میزبانی طی یك ماه گذشته از دو رویداد جهانی كار سختی است، آن هم در دو استان مرزی كشور كه نشان از شایستگی های كشور دارد.

رسول خادم روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:كشتی گیران جوان تیم ملی در رقابت های بین المللی درخشش خوبی داشتند و در جام جهانی نیز جز مدعیان هستند.
وی با بیان برگزاری مسابقات جام جهانی كشتی فرنگی 2017 در آبادان اظهار داشت:حضور تیم های قدرتمند در این رقابت ها سطح مسابقات را بالا می برد و كار برای قهرمانی برای هر تیمی سخت است.
رئیس فدراسیون كشتی جمهوری اسلامی ایران گفت:در تیم ملی ایران جوانان با غیرت و توانمندی حضور دارند كه سابقه مدعی بودن در رقابت های داخلی و بین المللی را دارند.
خادم تصریح كرد:امیدواریم تماشاگران خوزستانی با حضور در سالن محل برگزاری این رقابت ها شاهد مسابقاتی جذاب و دیدنی از سوی برترین های جهان باشند و تیم ملی ایران را مورد حمایت قرار دهند.
وی اظهار داشت:به آینده تیم ملی ایران امید زیادی داریم زیرا كشتی گیران جوان و آینده داری هستند و در مسابقات جام جهانی می توانند توانایی های خود را نشان دهند.
رئیس فدراسیون كشتی جمهوری اسلامی ایران گفت: رقابت های جام جهانی فرصت مناسبی برای كشتی گیران جوان ایرانی است تا به تجربه بزرگی در سطح بین المللی و مهمترین رویداد جهانی دست یابند.
جام جهانی كشتی فرنگی روزهای ٢٦ و ٢٧ اسفند با حضور هشت تیم برتر دنیا در سالن كوثر آبادان برگزار می شود.
تیم ملی ایران در گروه یك با روسیه، قزاقستان و آلمان همگروه است و در گروه دوم این رقابت ها نیز تركیه، جمهوری آذربایجان، بلاروس و اوكراین قرار دارند.
7104/6125**خبرنگار مسعود گادار**انتشار:سیدبهادر حسینی

سرخط اخبار استان‌ها