كاپيتان تيم استقلال: اعضاي هيات مديره به دنبال منافع شخصي خود هستند

تهران - ايرنا - كاپيتان تيم استقلال تهران گفت: اعضاي هيات مديره باشگاه تاكنون براي كادر فني و بازيكنان كاري انجام نداده اند و به دنبال منافع شخصي خود هستند.

به گزارش خبرنگار ايرنا، سيد مهدي رحتمي شامگاه دوشنبه پس از پيروزي دو بر صفر آبي پوشان پايتخت مقابل لوكوموتيو ازبكستان در جمع خبرنگاران در ورزشگاه آزادي گفت: بعضي از اعضاي هيات مديره در پي آن هستند كه فرزند خود را به عنوان يكي از كاركنان باشگاه استخدام كنند يا ديگر عضو هيات تنها در سفرهاي برون مرزي همراه تيم است و براي باشگاه، كادر فني و بازيكنان حضور مثبتي نيست.
وي همچينين تصريح كرد: يكي از اعضاي هيات مديره نيز با شماره ناشناس « شماره تلفن وي روي صفحه گوشي مخاطب نشان داده نمي شود » را به رخ ما مي كشد و مي گويد با مسئولان كشوري و لشگري در ارتباط است و مي تواند هرگونه خطاي « مورد هاي اخلاقي » بازيكنان را عليه آنان استفاده كند.
رحتمي در ادامه اظهار كرد: با فضاي تهديد آميز موجود بازيكنان تمركز و انگيزه خود را از دست مي دهند و آسيب و صدمات جبران ناپذير به باشگاه و هواداران وارد مي شود.
دروازبان تيم استقلال در خصوص پرداخت مطالبات بازيكنان و كادر فني افزود: بنده و برخي از بازيكنان تا حدودي مشكل مالي نداريم و حتي اگر در ايام نورزو نياز مالي داشته باشيم آن را برطرف مي كنيم امابازيكنان جوان تيم در ايام نوروز در كنار خانواده با مشكلات مالي مواجه خواهند بود.
وي با اشاره به اينكه روزي تمامي مسائل را شرح خواهم داد،گفت: هر وقت صلاح بدانم در خصوص مشكلات تيم و بازيكنان صحبت مي كنم و وابسته به شخص يا نهادي هم نيستم
رحتمي در مورد پرداختي باشگاه به بازيكنان گفت: تمامي قرار دادها و مبالغ دريافني بازيكنان را از طريق رسانه ها اطلاع رساني مي كنيم تا مشخص شود حدود 40 درصد از قرار داد را دريافت كرده ايم.
كاپيتان آبي پوشان پايتخت در خصوص بازي با تيم ازبكستاني لوكوموتيو گفت: به حمد خدا و حمايت هواداران بازي خوب جوانان تيم موفق به پيروزي شديم و در ادامه رقابتهاي ليگ آسيا با خيالي آسوده تر به مصاف ديگرحريفان مي رويم
**9029*شبس * 1488 *خبرنگار مهدي موذن *انتشاردهنده: بهمن بامداد**

سرخط اخبار ورزش