كرملین: برنامه ریزی سفر روحانی به مسكو در حال انجام است

مسكو - ایرنا - دیمیتری پسكوف سخنگوی كاخ كرملین در باره اینكه آیا زمان سفر حسن روحانی به مسكو 28 مارس (هشتم فروردین) است، اعلام كرد: برنامه ریزی سفر رئیس جمهوری اسلامی ایران به روسیه در حال انجام است.

به گزارش ایرنا، پسكوف امروز (دوشنبه) به خبرنگاران گفت: مقدمات دیدار رئیس جمهوری اسلامی ایران به روسیه را فراهم می كنیم.
خبرگزاری ایتارتاس به نقل از سخنگوی رئیس جمهوری روسیه در پاسخ به این پرسش كه آیا سفر برای 28 مارس (هشتم فروردین سال 96) برنامه ریزی شده است، نوشت: برنامه های این دیدار آماده می شود و به موقع نیز اطلاعات اعلام خواهد شد.
برخی رسانه های روسی از جمله شبكه تلویزیونی لایف نیوز امروز از برنامه سفر رئیس جمهوری اسلامی ایران به مسكو در این زمان خبر دادند.
از سوی دیگر، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس ایرانی كمیسیون مشترك همكاری های ایران و روسیه امروز در راس یك هیات با هدف توسعه روابط و برنامه ریزی سفر حسن روحانی و مذاكره سران، وارد مسكو شد.
واعظی در دیدارهای جداگانه با نیكلای نیكیفروف وزیر ارتباطات و رسانه های جمعی، الكساندر نوواك وزیر انرژی و همتای خود در كمیسیون مشترك و همچنین ایگور شووالف معاون نخست وزیر روسیه كه با حضور مهدی سنایی سفیر ایران برگزار شد، دستورهای كار سفر را بررسی كرد.
اروپام*391 انتشار دهنده: هادی مولوی نیا

سرخط اخبار جهان