سرمربي پارس جنوبي جم: براي صعود به ليگ برتر مصمم هستيم

بوشهر- ايرنا- سرمربي تيم فوتبال پارس جنوبي جم گفت: اين تيم با موقعيت مناسب خود در جدول رده بندي ليگ دسته يك كشور از مدعيان اصلي صعود به ليگ برتر است و در اين ارتباط با همت مجموعه تيم براي رسيدن به هدف خود مصمم هستيم.

به گزارش ايرنا، مهدي تارتار شامگاه دوشنبه پس از برد 2 بر 1 تيمش در برابر ايرانجوان بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: در اين راه هواداران تيم پارس جنوبي به عنوان يار دوازدهم همواره در كنار و همگام با تيم نقش بسزايي در پيروزي هاي خانگي ايفا مي كنند.
وي بيان كرد: در هفته آينده در يكي از بازيهاي معوقه خود در خانه به مصاف تيم نفت مسجد سليمان مي رويم كه پيروزي در اين ديدار تيم فوتبال پارس جنوبي جم را با صدرنشين هم امتياز مي كند.
تارتار ادامه داد: تا پيش از اين ديدار همه تمركز خود را معطوف به دربي با ايرانجوان كرده بوديم و از امروز بايد براي ديدار حساس خود با نفت مسجد سليمان برنامه ريزي كنيم.
سرمربي تيم فوتبال پارس جنوبي جم در ارتباط نحوه بازي تيمش در برابر ايرانجوان بوشهر افزود: بازيكنان اين تيم با ارائه يك بازي هوشمندانه و تاكتيك مناسب راه‌هاي نفوذ بازيكنان حريف را بستند و كار را براي گلزني آنها دشوار كردند.
وي گفت: در نيمه نخست بايد موفق به زدن گل برتري مي شديم ولي با اين وجود موقعيت هاي تيم يكي پس از ديگري از بين رفت.
تارتار افزود: با اين وجود در نيمه دوم با فرصت طلبي بازيكنان به 2 گل زيبا دست يافتيم كه منجر به كسب سه امتياز حساس براي تيم پارس جنوبي جم شد.
وي در ارتباط با نحوه قضاوت داور اين ديدار گفت: احمد صالحي در اين ديدار قضاوت قابل قبولي ارائه كرد و انتظار است در هفته هاي پاياني نيز داوران شايسته اي براي بازي ها بكار گرفته شوند.
تيم پارس جنوبي جم با اين برد 48 امتيازي شد و با يك بازي كمتر نسبت به ساير مدعيان به رده سوم صعود كرد.
7212/6043** خبرنگار: عبدالصمد شهرياري** انتشار دهنده: خدانظر خواجه

سرخط اخبار استان‌ها