امنیت بی نظیر ایران حاصل اقتدار نظام اسلامی و هوشیاری مردم است

كرج - ایرنا - رئیس سازمان بسیج فرهنگیان كشور گفت كه امنیت بی نظیر موجود در كشور به خودی خود به‌وجود نیامده است، همه كشورها در كمین هستند تا امنیت ما را خدشه‌دار كنند، اما به پشتوانه اقتدار نظام اسلامی و نیروهای مسلح و مردم هوشیار و بصیر تاكنون راه به جایی نبرده‌اند.

به گزارش ایرنا، شعبانعلی رمضانیان روز دوشنبه در نشست با معلمان بسیجی مجری طرح حلقه های صالحین در نواحی 2 و 4 آموزش و پرورش كرج، افزود: با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری اگر ملت در مسیر اسلام ناب محمدی حركت كند، پیروزی قطعی خواهد بود.
وی اظهار كرد: ترس نخبگان موجب نفوذ دشمن خارجی و ضربه پذیری از داخل می شود لذا برای مقابله با دشمنان اسلام و انقلاب باید همانند شهدا و رزمندگان روحیه انقلابی - بسیجی داشته باشیم.
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان كشور در ادامه به نقشه غربی‌ها و ایادی‌شان برای جهان اسلام اشاره و اظهار كرد: نقشه دشمنان بسیار ویرانگر و خطرناك است زیرا آنها خدشه‌دار كردن عزت، شوكت و اقتدار مسلمانان را هدف قرار داده‌اند، این نسخه شوم و دردناك استكبار برای جهان اسلام است.
رمضانیان اضافه كرد: استكبار با حربه‌های مختلف سعی در خدشه وارد كردن به اسلام دارد، چون امروز اسلام در قلب كشورهای اروپایی نیز راه یافته است، گذاشتن نام‌های اسلامی بر فرزندان دختر و پسر در كشورهای مختلف یك افتخار و ارزش است.
وی تصریج كرد: دیگر مسلمانان بی‌پناه نیستند، رهبری معظم و ملت مقتدر ایران اسلامی تكیه‌گاه مسلمانان هستند، فریاد هر مسلمان را در هر گوشه‌ای از جهان بشنویم به كمك او می‌شتابیم.
استان البرز 45 هزار معلم شاغل و بازنشسته دارد.
2819/1535خبرنگار: مهین مالمیر**انتشار دهنده:داریوش غفاری