برگزاري كنسرت خيريه پيام عزيزي براي حمايت از كودكان بي سرپرست در سنندج

سنندج- ايرنا- 'پيام عزيزي' پس از حضوري موفق در جشنواره بين‌المللي موسيقي فجر و در راستاي حمايت از كودكان بي‌سرپرست در روزهاي 25 و 26 اسفند در سنندج كنسرت خيريه برگزار مي‌كند.

به گزارش ايرنا، اين كنسرت با حمايت از كودكان بي‌سرپرست و با شعار' مي‌خواهيم آرام خاطر كودكان نيازمند و بي‌سرپرست شهرمان باشيم' و با همت حوزه هنري استان و همكاري شركت فرهنگي هنري 'ترانه سراي آبيدر' در پرديس سينمايي بهمن سنندج برگزار مي‌شود.
پيام عزيزي در آخرين كنسرت بزرگ عرفاني خود با گروه 'با قدسيان' در سي و دومين دوره جشنواره بين‌المللي موسيقي فجر در سالن خليج فارس فرهنگسراي نياوران تهران به روي صحنه رفت و مورد استقبال علاقمندان به موسيقي از تهران و شهرستان‌هاي اروميه، مهاباد، سردشت، پاوه، كرمانشاه، رشت، عنبران و سنندج قرار گرفت.
وي كه سال گذشته با 'سامي يوسف'خواننده سرشناس جهان اسلام در آلبوم موسيقي 'بركت' Barakah آهنگ‌هاي 'يا رسول الله يا شاي مدينه' و مسلمانان با شعر'مسلمانان چه حال است اين' از سروده‌هاي 'شيخ عبدالرحمان خالص' را به صورت مشترك اجرا كرده بود، در كنسرت فرهنگسراي نياوران نيز، اين 2 آهنگ عرفاني را به همراه نوازندگان گروه خود اجرا كرد و شور و حال خاصي به سالن بخشيد.
پيام عزيزي در يادداشت كوتاهي در مورد اين كنسرت نوشته است: به ياري خداوند بخشنده و مهربان و به بركت و رحمت حضرت رسول اكرم (ص) بعد از اجراي كنسرتهاي متعدد خيريه در شهرهاي مختلف كشور، با افتخار اولين كنسرت خيريه به حمايت از كودكان بي‌سرپرست و نيازمند در شهر سنندج به تاريخ ٢٥ و ٢٦ اسفند ماه ٩٥ با حضور گرم و صميمي شما مردم خداجو و انسان‌دوست كردستان برگزار خواهد شد، اميد است اين كنسرت سرآغازي براي فراگيري آن در سراسر كشور عزيزمان ايران باشد.
كنسرت خيريه پيام عزيزي روزهاي 25 و 26 اسفند امسال در ساعت 9 شب و در 2 سانس مختلف برگزار مي شود.
7348/ 3020
**خبرنگار: افسانه گلباغي/**انتشاردهنده: عبدالله رحماني
** آگاهي از آخرين اخبار استان كردستان در كانال زير:
@IRNASANANDAJ
https://telegram.me/joinchat/DHygAj7hzZXSBJmWuX3Bvg