توزیع روزانه بیش از هفت میلیون لیتر فرآورده نفتی در كردستان

سنندج- ایرنا- مدیرشركت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه كردستان گفت: روزانه بیش از هفت میلیون لیتر فرآورده نفتی در سطح استان توزیع می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا فریدون یاسمی روز دوشنبه در جلسه ای كه با حضور شركت های حمل ونقل و رانندگان نفتكش ناوگان حمل و نقل فراورده های نفتی منطقه كردستان در سنندج برگزار شد افزود: این میزان فرآورده نفتی در استان با 226 دستگاه نفتكش بصورت روزانه توزیع می شود.
وی اظهار كرد: توزیع این میزان فراورده، بیانگر نقش بسیار مهم شركت های حمل و نقل و رانندگان در راستای توسعه و شكوفایی اقتصادی و فرهنگی استان است.
مدیرشركت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه كردستان ادامه داد: شرایط جغرافیایی و صعب العبور بودن بیشتر راه های روستایی استان نیز بر اهمیت و دشواری كار تامین سوخت در این منطقه می افزاید.
وی در ادامه به فرآیند اجرای طرح برند در سطح شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اشاره و ابراز امیداوری كرد: با همكاری تمامی پرسنل، شركت های حمل ونقل و جایگاهداران، این طرح به خوبی در استان كردستان به مرحله اجرا درآید.
یاسمی تاكید كرد: تامین و انتقال فرآوده های نفتی در ایام پایانی سال و تعطیلات عید به مصرف كنندگان و جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی باید به موقع انجام پذیرد.
هم اكنون 9 ناحیه، 3 واحد تأسیسات انبارنفت، 440 فروشندگی روستایی، 66 باب جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی و بیش از 52 جایگاه CNG، در شهرستان‌های مختلف استان در راستای توزیع فرآورده‌های نفتی و رفع دغدغه‌های مردم فعالیت می‌كنند.
7348/1904
**خبرنگار: افسانه گلباغی
** آگاهی از آخرین اخبار استان كردستان در كانال زیر:
@IRNASANANDAJ
https://telegram.me/joinchat/DHygAj7hzZXSBJmWuX3Bvg

سرخط اخبار استان‌ها