كشف200 هزار عدد انواع مواد محترقه در بناب

تبريز - ايرنا - فرمانده انتظامي شهرستان بناب از كشف و ضبط 200 هزار عدد انواع مواد محترقه خطرناك و غيرمجاز در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ رمضان اللهورديان روز دوشنبه در جمع مديران شهرستاني بناب، بر ضرورت همكاري مردم و مسئولان براي برگزاري سالم آيين هاي چهارشنبه آخر سال تأكيد كرد و افزود: كساني كه مبادرت به فروش و عرضه مواد محترقه كنند بازداشت و تحويل مراجع قضايي خواهند شد.
وي، از كاهش 71 درصدي تصادفات منجر به فوت درون شهري و برون شهري بناب در سال 95 خبر داد و افزود: آمار مصدومان نيز در اين مدت سه درصد كاهش يافته است.
اللهورديان با اشاره به تلاش عوامل نيروي انتظامي در برخورد با سارقان، يادآور شد: آمار سرقت از ادارات نيز در سال95 منفي است و سرقت در كل 25 درصد كاهش يافته است.
وي، با بيان اينكه 90 درصد سرقت ها توسط عوامل نيروي انتظامي شناسايي و سارقان دستگير شده اند، گفت: طي اين مدت افزايش 19 درصدي كشفيات را شاهد هستيم.
فرمانده انتظامي بناب از افزايش 168 درصدي كشفيات كالاي قاچاق در شهرستان بناب طي سال جاري خبرداد و افزود: بالغ بر 83 ميليارد ريال ارزش كالاهاي كشف شده كه جا دارد از همكاري هاي سربازان گمنام امام زمان(عج) شهرستان و نيز همكاري هاي خبري سپاه ناحيه بناب تقدير و تشكر نمايم.
اللهورديان ادامه داد: مبارزه با مواد مخدر و قاچاق كالا در سال 96 نيز با شدت بيشتري ادامه خواهد داشت و از مرزهاي كشور گرفته تا مركز كشور هر فردي كه مبادرت به واردات و عرضه كالاي قاچاق نمايد با وي به شدت برخورد خواهد شد.
3038/6183

سرخط اخبار استان‌ها