رستم آباد قهرمان مسابقات ليفت پرورش اندام گيلان شد

رشت - ايرنا - رقابت هاي ليفت پرورش اندام قهرماني باشگاه هاي استان گيلان گراميداشت شهداي آتش نشان ، يكشنبه شب با معرفي تيم ها و نفرات برتر پايان يافت.

به گزارش خبرنگار ايرنا ، در اين دوره از رقابت ها ، بيش از يكصد ورزشكار از شهرها و بخش هاي مختلف استان گيلان حضور داشتند كه در حركت ليفت و در شهرستان املش با هم به رقابت پرداختند .
ورزشكاران شركت كننده در اين دوره از رقابت ها كه با عنوان گراميدشت شهداي آتش نشان برگزار شد ، در قالب 15 تيم و رده هاي سني مختلف با هم رقابت كردند.
در پايان اين رقابت ها ، تيم پرورش اندام و بدنسازي رستم آباد با غلبه برابر رقباي خود عنوان قهرماني مسابقات ليفت باشگاه هاي استان گيلان را به خود اختصاص داد.
همچنين تيم پورياي ولي رشت در مكان دوم اين رقابت ها قرار گرفت و تيم لشت نشاء نيز مقام سوم مسابقات ليفت قهرماني باشگاه هاي استان گيلان را كسب كرد.
در پايان از سوي مسئولان برگزاري اين دوره از رقابت ها، به تيم هاي برتر لوح و جام قهرماني و همچنين به نفرات برتر اوزان مختلف نيز، لوح و مدال قهرماني اهداء شد.
در استان گيلان حدود 13 هزار ورزشكار به صورت سازمان يافته در رشته ورزشي بدنسازي و پرورش اندام ، در 2 بخش آقايان و بانوان و در رده هاي سني مختلف فعاليت دارند.

***
رقابت هاي شناي قهرماني نونهالان استان گيلان ، عصر يكشنبه با معرفي تيم ها و نفرات برتر پايان يافت.
به گزارش خبرنگار ايرنا ، در اين دوره از رقابت ها ، حدود يكصد ورزشكار رشته ورزشي شنا از شهرها و بخش هاي مختلف استان گيلان حضور داشتند كه در استخر شهيد پورنصيري صومعه سرا با هم به رقابت پرداختند.
ورزشكاران شركت كننده در اين دوره از رقابت ها ، در رده سني هشت تا 10 سال و در قالب تيم هاي رشت ، بندرانزلي ، خمام ، فومن ،لاهيجان ،لشت نشاء و رودسر حضور داشتند.
در پايان اين رقابت ها ، تيم شناي صومعه سرا توانست عنوان قهرماني رقابت هاي رده سني هشت تا 10 سال استان گيلان را به خود اختصاص دهد.
همچنين تيم شناي نونهالان رشت در مكان دوم اين رقابت ها قرار گرفت و تيم شناي بندرانزلي نيز مقام سوم اين دوره از مسابقات را كسب كرد .
در پابان از سوي مسئولان برگزاري اين دوره از رقابت ها، به تيم هاي برتر لوح و جام قهرماني و همچنين به نفرات برتر مواد مختلف اين مسابقات، لوح و مدال قهرماني اهداء شد.
در استان گيلان حدود پنج هزار ورزشكار به صورت سازمان يافته در رشته ورزشي شنا ، در 2 بخش آقايان و بانوان و در رده هاي سني مختلف فعاليت دارند.
خبرنگار: حسين مجرد ** انتشار : نصراله ابراهيمي
7285 /6070

سرخط اخبار استان‌ها