۲۳ اسفند ۱۳۹۵،‏ ۱۰:۴۲
کد خبر: 82462549
۰ نفر
كشف 3 هزار قلم از انواع مواد محترقه در كیش

كیش – ایرنا- سرپرست پلیس پیشگیری فرمانده انتظامی كیش از كشف و ضبط 3 هزار قلم از انواع مواد محترقه در یكی از محله های جزیره كیش خبر داد.

سرگرد محمدرضا رحمانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در مورد جزئیات این كشف گفت : در حمایت نیروی انتظامی از 'كمپین نه به چهارشنبه 'سوری ، ماموران پلیس كیش با هوشیاری و در راستای شناسایی ،فروشندگان و توزیع كنندگان مواد محترقه ،پس از مشكوك شدن به فردی در یكی از محله های كیش و طی بازرسی های انجام شده سه هزار قلم از انواع مواد مختلف محترقه كشف و ضبط شد.
وی افزود : در این راستا فردی كه قصد فروش و توزیع این مواد محترقه در جزیره را داشت دستگیر و پس از طی مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.
وی تصریح كرد : با توجه به ارج نهادن به شهدای آتش نشان در حادثه پلاسكو تهران و همدردی با خانواده های آنان، پلیس كیش از تجمع همگانی در مكانهای خاص جلوگیری خواهد كرد.
رحمانی افزود : پلیس كیش برای اجرای برنامه چهارشنبه آخر سال در كنار شادی مردم حضور دارد و با تاكید بر اجرای برنامه های محله و خانواده محور مردم می توانند در كنار خانواده این آئین كهن و سنتی را در سایه امنیت با آرامش و آسایش برگزار كنند .
سرپرست پلیس پیشگیری فرمانده انتظامی كیش با تاكید بر اینكه پلیس همچون گذشته برای آسایش مردم در كنار خانواده ها است تصریح كرد : مردم تنها در محله های خود این مراسم را برگزار كنند .
وی توصیه كرد : خانواده ها از استفاده از مواد محترقه پرهیز كنند تا شبی خوش و شاد را در كنار خانواده و به دور از هر گونه خطر احتمالی سپری كنند.
1630*1641/ خبرنگار : مریم زبان دان - انتشا ردهنده : امیر برزی

سرخط اخبار استان‌ها