انتخابات پشتوانه مردمی نظام و تامین كننده امنیت ملی است

گنبدكاووس - ایرنا - مدیركل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان با تاكید بر ضرورت حضور گسترده مردم در انتخابات 29 اردیبهشت 96 خاطرنشان كرد: انتخابات پشتوانه مردمی نظام و تامین كننده امنیت ملی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سیدعلی میرباقری روز دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان مینودشت گفت: امروز همه دلسوزان نظام باید زمینه حضور حداكثری مردم را در انتخابات پیش رو فراهم كنند.
وی با ابراز گله مندی از انتقادها از سوی برخی جریان های سیاسی علیه دولت درآستانه انتخابات افزود: این انتقادها غیرمنصفانه، غیرواقعی و بیشتر با هدف كسب رای است.
میرباقری اضافه كرد: گروه های سیاسی نباید در آستانه انتخابات با حرف های غیر واقعی و غیر منصفانه، زمینه یاس و ناامیدی را در مردم ایجاد نمایند.
وی با اشاره به برخی انتقادها از دولت از جمله در مساله ریزگردها تصریح كرد: ریزگردها منشاء خارجی دارد ضمن اینكه دولت بیشترین توجه را به محیط زیست دارد كه نمونه آن را در احیای دریاچه ارومیه مشاهده كردیم.
مدیر كل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان یادآور شد: برخی مشكلات كشور از گذشته باقی مانده و دولت فعلی نه تنها نقشی در آن نداشته بلكه تلاش می كند آنان را رفع نماید.
میرباقری گفت: افراد و جریان هایی كه از دولت انتقاد می كنند و به اصطلاح نسبت به دولت بداخلاقی دارند به خاطر نداشتن قدرت تحمل است و آستانه تحمل آنان پایین است.
وی با بیان اینكه برخی منتقدین، عملكرد دولت را جهادی نمی دانند، خاطرنشان كرد: كاهش تورم 38 درصدی به كمتر از 10 درصد و لغو بسیاری از تحریم های اقتصادی چند دهه ای استكبار جهانی، نمونه ای از اقدامات جهادی دولت است.
وی احداث 3200 كیلومتر بزرگراه در مدت سه سال را از دیگر اقدامات جهادی دولت دانست و تصریح كرد: متاسفانه برخی جریان های سیاسی با انتقادات خود، اصل نظام را زیر سوال می برند.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و با بیان اینكه انقلاب اسلامی مرهون خون شهیدان است، یادآور شد: راه شهیدان راه نور و افتخار است كه باید مورد توجه همگان قرار گیرد.
شهرستان مینودشت با 81 هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان واقع است.
3039 /1860
خبرنگار: علی لكزانوری ** انتشار دهنده: تاج محمد شیری

سرخط اخبار استان‌ها