نخستين سامانه تبليغات هوشمند كشور دركرج رونمايي شد

كرج-ايرنا-نخستين سامانه تبليغات هوشمند كشور ( وينتو)عصر شنبه با حضوردكتر مرتضي براري معاون پارلماني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در باشگاه فرهنگي ميلاد كرج رونمايي شد.

احمد خيري مشاور شهرداركرج و رئيس مركز توانمندسازي و تسهيل گري كسب و كارهاي نوپا استان البرز در حاشيه رونمايي از اين سامانه تبليغاتي هوشمند به خبرنگارايرنا گفت: در‌پي ابلاغ سياست‌هاي كلي مقام معظم رهبري در زمينه اقتصاد مقاومتي به ‌همت جوانان كارآفرين ايراني و با حمايت مركز تسهيل گري و توانمند سازي كسب و كارهاي نوپاي كرج، نرم افزار 'وينتو' براي رونق اقتصادي و گرداندن چرخه اقتصاد پا به عرصه گذاشت.
وي ادامه داد: سامانه وينتو براي رفع موانع تبليغات شركت ها و اثرگذاري اين تبليغات در جامعه هدف راه اندازي شده است.
خيري خاطر نشان كرد: به كار گيري اين سامانه مي تواند به صورت مستقيم ارتباط بين شركت هاي توليدي و خدماتي را فراهم كند ضمن آنكه هزينه هاي تبليغات را به ميزان قابل توجهي كاهش مي دهد .
وي بيان داشت: همچنين خريداران بدون نياز به پرداخت هزينه از طريق اين سامانه مي توانند خريدهاي خود را انجام دهند.
خيري اظهار داشت: در اين سامانه جوامع هدف شركت ها و فروشگاه ها تقسيم بندي شده و نيازهاي هر قشر اجتماعي مي توان از طريق آن تامين كرد.
وي گفت:گروه هاي سني مختلف و مردان و زنان متناسب با نياز خود از طريق سامانه تبليغات هوشمند خريد هاي خود را انجام خواهند داد و در اين حالت واسطه اي بين خريدار و فروشنده نخواهد بود.
وي از مردم خواست براي ارتباط با اين سامانه به سايت www.winto.ir مراجعه نماييد.
7410/ 6155خبرنگار: مژگان السادات سجادي** انتشار دهنده : محمد عزيزپور