۲۱ اسفند ۱۳۹۵،‏ ۱۶:۱۸
کد خبر: 82460592
۰ نفر
كشف بیش از 154 كیلوگرم مواد مخدر در فارس

شیراز- ایرنا- ماموران انتظامی استان فارس ظرف 24 ساعت گذشته 154 كیلو و 734 گرم مواد مخدر در این استان كشف كردند.

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس شنبه در مطلب ارسالی به ایرنا به نقل از رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان بیان كرد: در اجرای طرح مقابله با ورود مواد مخدر، ماموران پاسگاه چهار بركه شهرستان لارستان هنگام كنترل خودروهای عبوری به یك دستگاه خودرو پژو پارس شك و آن را متوقف كردند، در بازرسی از این وسیله نقلیه 53 كیلوگرم تریاك كشف و یك نفر متهم در ارتباط با این مواد دستگیر شد.
سرهنگ محمد جعفر تولایی افزود: همچنین ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان لارستان پس از مطلع شدن از دپوی مواد مخدر در دامنه یكی از كوه های این شهرستان پس از هماهنگی با مقام قضایی به محل مورد نظر عزیمت و در بازرسی از آن مكان 39 كیلوگرم تریاك كشف كردند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس بیان كرد: در عملیاتی دیگر نیز ماموران انتظامی شهرستان داراب سه نفر كوله كش را در حالیكه به صورت پیاده به سمت روستای قلاتویه این منطقه درحركت بودند مشاهده كردند، این سه نفر به محض رویت ماموران با استفاده از تاریكی شب و كوهستانی بودن منطقه متواری شدند.
تولایی ادامه داد: در بررسی مسیر حركت آنها سه بسته حاوی 58 كیلو و 200 گرم تریاك كشف شد.
در گزارش دیگری از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس به نقل از فرمانده انتظامی شهرستان جهرم آمده است: در ادامه اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاكسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان، ماموران پلیس 15 خرده فروش مواد مخدر را شناسایی و دستگیر كردند.
سرهنگ عبدالعظیم انصاری افزود: از این متهمان، سه كیلو و 705 گرم ماری جوانا، 504 گرم تریاك، 300 گرم سوخته تریاك، 16 گرم هرویین و 9 گرم شیشه كشف كنند.
دریافت خبر: سهیلا شیبانی نژاد ** انتشار دهنده: پرویندخت پاردسویی شیرازی
7375 /6118