ملي پوش وزن 80 كيلوگرم كشتي فرنگي:توقعات از كشتي گيران خوزستاني بسيار بالاست

اهواز - ايرنا - ملي پوش وزن 80 كيلوگرم كشتي فرنگي كشور گفت: با توجه به اين كه مسابقات جام جهاني كشتي در خوزستان برگزار مي شود توقعات از كشتي گيران خوزستاني بالا است.

رامين طاهري روز شنبه در گفت ‌و گو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: با توجه به حضور تيم هاي قدرتمندي همچون روسيه، آذربايجان و تركيه قطعا سطح مسابقات بسيار بالا و اين موضوع كار ما را سخت تر مي كند.
ملي پوش وزن 80 كيلوگرم كشتي فرنگي ايران با اشاره به اين كه بچه هاي تيم هم قسم شده اند كه بر روي بالاترين سكوي مسابقات قرار گيرند افزود: اگر چه كار بسيار سختي است اما اميدوارم كه بهترين كشتي هاي خود را بگيريم و همچون سال گذشته عنوان قهرماني را به خود اختصاص دهيم.
وي در ادامه به وضعيت آسيب ديدگي خود اشاره كرد و گفت: قدري از ناحيه زانو آسيب ديده هستم اما با زحمت هاي دكتر تيم و آقاي اشكاني در رقابت هاي جام جهاني با آمادگي كامل حضور خواهم داشت و تلاش مي كنم كه بهترين كشتي هايم را بگيرم.
طاهري با اشاره به اين كه در تركيب تيم روسيه 4 كشتي گير عنوان دار جهان و المپيك حضور دارند افزود: همچنين تيم هاي تركيه و آذربايجان با نفرات اصلي خود پا به اين مسابقات مي گذارند كه حساسيت كار را دوچندان مي كند.
وي با بيان اين كه عملكرد كشتي فرنگي در سال هاي اخير توقعات مردم را بالا برده است افزود: با توجه به اين كه بيش از 50 درصد تيم ملي از بچه هاي خوزستان هستند فشار كار روي ما بيشتر است چرا كه در مقابل خانواده و دوستانمان بازي مي كنيم.
ملي پوش وزن 80 كيلوگرم كشتي فرنگي ايران با اشاره به اين كه تا آخرين نفس در اين رقابت ها مي جنگيم و چيزي كم نمي گذاريم افزود: خوشبختانه از حريفان خود شناخت خوبي دارم و فكر مي كنم حرف جدي ام در اين رقابت ها كشتي گيران روسيه و ترك باشند.
وي گفت: در چند ماه گذشته تمرينات بسيار سختي انجام داديم و بايد مزد زحمات خود را در اين مسابقات بگيريم. بچه هاي خوزستان در اين مسابقات حرف هاي بسياري براي گفتن دارند و قطعا از نام كشتي فرنگي ايران و خوزستان دفاع مي كنند.
طاهري با بيان اين كه تمام تلاش خود را انجام مي دهيم كه پرچم ايران را به اهتزاز درآوريم و دل مردم ايران را باز ديگر شاد كنيم افزود: اميدوارم كه مردم خوزستان و بخصوص آباداني هاي عزيز مثل هميشه ما را ياري كنند.
مسابقات جام جهاني كشتي فرنگي 2017 روزهاي 26 و 27 اسفندماه به ميزباني آبادان برگزار مي شود.
6064
خبرنگار: پارسا شاكري** انتشار دهنده: محسن بهاروند