كنسرت موسیقی سالار عقیلی در منطقه آزاد اروند به تعویق افتاد

آبادان - ایرنا - سالار عقیلی هنرمند و خوانندهٔ موسیقی سُنتی ایران كه قرار بود فردا یكشنبه 22 اسفندماه در منطقه آزاد اروند برنامه اجرا كند، زمان برگزاری این برنامه را به موعد دیگری موكول كرد.

به گزراش ایرنا متن پیام سالار عقیلی كه روز شنبه در كانال تلگرامی رسمی وی منتشر شده، به شرح زیر است:
' عرض ادب و احترام خدمت همراهان بزرگوار، كنسرت آبادان به تاریخ دیگری موكول شد كه به زودی به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند'.
به گزارش ایرنا قرار بود سالار عقیلی خواننده ی موسیقی سنتی ایرانی به همراه گروه 'راز و نیاز ' روز یكشنبه 22 اسفندماه در منطقه آزاد اروند كُنسرت موسیقی اجرا كند.
قرار بود سالار عقیلی در این برنامه ترانه‌های 'وطنم و ایران ' را اجرا كند، ضمن اینكه بخشی از اجرای عقیلی، اجرای برنامه موسیقی سنتی بود.
برگزاری این كنسرت همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و ورود پیكر 160 شهید دوران دفاع مقدس به كشور از آبراه اروند، انتقادهایی در برخی محافل در پی داشت.
سالار عقیلی زاده خواننده ی موسیقی سنتی ایرانی و دانش‌آموخته ی هنرستان موسیقی سوره و دارای مدرك كارشناسی در رشتهٔ بازیگری تئاتر است.
وی خوانندهٔ ثابت اركستر موسیقی ملی ایران است و سابقهٔ كار با اركستر سمفونیك اصفهان، گروه دستان، گروه راز و نیاز و ارشد تهماسبی را دارد.
3015/6125 خبرنگار: عدنان جواهری *** انتشاردهنده:سید بهادر حسینی
كانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به كانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

سرخط اخبار استان‌ها