كاپيتان تيم فولاد خوزستان :مي توانستيم 3 امتياز بازي را كسب كنيم

اهواز - ايرنا - كاپيتان تيم استقلال خوزستان گفت: اگر در ضربات آخر دقت لازم را داشتيم مي توانستيم 3 امتياز بازي را از آن خود كنيم.

ايوب والي جمعه شب در گفت‌وگو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد : در نيمه اول بازي چندان خوب ظاهر نشديم اما در نيمه دوم موقعيت هاي بسياري خلق كرديم اما يكي پس از ديگري به حدر رفتند.
كاپيتان تيم فولاد خوزستان افزود: تراكتورسازي تيم بسيار پرمهره و قدري است اما با تمام احترامي كه براي آن ها قايل هستم بايد بگويم كه ما برتر از آن ها بوديم.
وي با بيان اين كه تراكتورسازي در اين بازي حرفي براي گفتن نداشت افزود: آن ها به اين گرفتن تك امتياز به اهواز آمده بودند و متاسفانه موفق به اين كار شدند.
والي عنوان كرد: ما تيم بسيار خوبي هستيم و در مقابل حريفان بازي هاي درخشاني انجام مي دهيم اما در نتيجه گيري ضعيف هستيم. اگر بعضي از بازي هاي خود را مي برديم اكنون شرايط بهتري داشتيم و مي توانستيم سهميه كسب كنيم.
كاپيتان فولادي ها با بيان اين كه شرمنده هواداران هستيم كه نتوانستيم با برد تراكتورسازي عيدي خوبي به آن ها بدهيم افزود: آن ها امروز سنگ تمام گذاشتند و بيش از هميشه به ورزشگاه آمدند.
وي در پايان گفت : اميدواريم در ادامه راه و در شش بازي باقي مانده نتايج خوبي كسب كنيم و خود را به رتبه هاي بالاي جدول نزديك تر كنيم.
تيم فولاد خوزستان در حال حاضر با كسب 30 امتياز در جايگاه دهم جدول رده بندي قرار دارد.
6064
خبرنگار: پارسا شاكري** انتشار دهنده: محسن بهاروند

سرخط اخبار استان‌ها