نعیم سعداوی:رسوم غلط باید از جامعه فوتبال برچیده شود

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت:امیدوارم روزی رسم و رسوم غلط از جامعه فوتبال كشور برچیده شود و در محیطی سالم و آرام به رقابت بپردازیم.

به گزارش ایرنا نعیم سعداوی عصر جمعه پس تساوی تیمش مقابل تراكتورسازی تبریز در كنفرانس مطبوعاتی اظهار كرد:اگر مربیان با كمترین دغدغه كار خود را دنبال كنند كیفیت بازی ها بهتر شده و لیگ پویاتری خواهیم داشت.
سرمربی تیم فولاد خوزستان افزود: امروز با تیمی بازی داشتیم كه سالیان سال یكی از مدعیان لیگ بوده و صاحب مربی با تفكرات بالا و مهره های كلیدی است كه می توانند هر لحظه نتیجه بازی را به سود خود رقم بزنند لذا باید با درایت مقابل این تیم ظاهر می شدیم.
وی ادامه داد: در نیمه اول بازی سعی كردیم حریف را كنترل كنیم و خط حمله آنها را از كار بیندازیم كه موفق شدیم، ولی نیمه دوم چهره بهتری از خود به نمایش گذاشتیم و فولاد همیشگی بودیم اگر چه در امر گلزنی موفق نبودیم.
سعداوی افزود: همین كه به تیم بزرگی همچون تراكتورسازی اجازه ندادیم كه به دروازه ما نزدیك شود كار بسیار بزرگی انجام دادیم اما زندگی همچنان ادامه دارد و به ادامه راه امیدواریم هستیم.
وی در خصوص كسانی كه پس از بازی علیه او شعار سر دادند گفت: ایرادی ندارد كه علیه من شعار سر دهند بالاخره طبیعت فوتبال در این است كه عده ای از روی عصبانیت دست به چنین كاری بزنند و من از این موضوع ناراحت نیستم اما باید واقع گرا بود.
سرمربی تیم فولاد خوزستان در خصوص تیم استقلال خوزستان گفت:با تمامی وجود خوشحالم كه نماینده شایسته كشورمان یعنی استقلال خوزستان مردمی و مردانه و یك تنه از فوتبال كشور دفاع می كند و امیدوارم با حمایت تماشاگران اهوازی در مقابل لخویا قطر نتیجه خوبی كسب كند.
دیدار بین دو تیم فولاد خوزستان و تراكتورسازی تبریز در هفته بیست و چهارم با تساوی بدون گل به پایان رسید.
6125 پارسا شاكری ** انتشار:سیدبهادر حسینی

سرخط اخبار استان‌ها