وزیر كشور:200 میلیون برگ تعرفه برای انتخابات 29 اردیبهشت آماده شد

بوشهر-ایرنا- وزیر كشور گفت: 200 میلیون برگ تعرفه برای برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت سال آینده آماده شده است كه تحت شرایط ویژه ای نگهداری و به حوزه ها ارسال می شود.

به گزارش ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات استان بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: همه تمهیدات قانونی برگزاری انتخابات در بخش انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای شهر و روستا و میان دوره ای مجلس پیش بینی شده است.
وی بیان كرد: هر كدام از این انتخابات ها با قانون و فرایند خاصی برگزار می شود كه در این ارتباط هماهنگی های لازم با دستگاههای مرتبط در حوزه نظارت شكل گرفته است.
رحمانی فضلی ادامه داد: مجلس شورای اسلامی كار نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر روستا و شورای نگهبان نیز كار نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و انتخابات میان دوره ای مجلس( در چهار حوزه) را عهده دار هستند.
وی با اشاره به برگزاری كمیته های امنیتی انتخابات گفت: همه تلاش ها برای برگزاری انتخاباتی باشكوه، دیدنی و با قابلیت طرح در سطح جهان است.
رحمانی فضلی یادآور شد: با فعال شدن كمیته تبلیغات انتخابات، این كمیته برای اطلاع رسانی برنامه های كاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری به فعالیت خواهد پرداخت.
وی یادآور شد: از 30 اسفند نام نویسی از كاندیداهای انتخابات شوراهای شهر و روستا و از 22 فروردین نیز نام نویسی از كاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری آغاز می شود.
رحمانی فضلی در باره الكترونیكی برگزار كردن انتخابات گفت: بصورت موردی انتخابات شوراهای شهر و روستا در 10هزار شعبه الكترونیكی برگزار می شود تا از این طریق برای برگزاری انتخابات های آتی بصورت الكترونیك آمادگی لازم حاصل شود.
6047/6043** خبرنگار: موناعیدان* انتشاردهنده: خدانظرخواجه