حرف های شنیدنی كاپیتان آبی های خوزستان پیش از بازی با پرسپولیس

اهواز _ ایرنا _ كاپیتان تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: از هواداران تیم تشكر می كنم كه در چند روز گذشته جویای حالم بودند و من را شرمنده كردند.

محمد طیبی سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار كرد : بعد از مصدومیت طبق تجویز دكتر تیم صبح و بعدازظهر مشغول فیزیوتراپی هستم و خوشبختانه نسبت به قبل بهتر هستم.
كاپیتان تیم استقلال خوزستان با اشاره به این كه در مقابل پرسپولیس بازی خواهم كرد افزود: خوشبختانه از ناحیه كمر درد كمتری دارم و با تمریناتی كه انجام خواهم داد به بازی با پرسپولیس می رسم.
وی در خصوص بازی آینده تیمش مقابل پرسپولیس گفت: پرسپولیس تیم بسیار خوبی بوده و در حال حاضر با اختلاف 8 امتیاز نسبت به تیم دوم در صدر جدول قرار دارد اما ما نیز تیم یك دستی هستیم و برای امتیاز وارد میدان می شویم.
طیبی به اوضاع خوب تیم پیش از بازی با پرسپولیس اشاره هم كرد و گفت: شرایط بازیكنان به لحاظ انگیزشی و روحی و روانی بسیار خوب بوده و صمیمیت در تمرینات حرف اول را می زند اگر چه مشكلات مالی تیم هنوز پابرجا است و ما از این بابت رنج می كشیم.
وی در پاسخ به این پرسش كه قرار بود در این هفته مبلغی به حساب تیم واریز شود آیا این امر محقق شد افزود: تا این لحظه مبلغی به تیم پرداخت نشده و تمام حرف ها فقط در حد یك شعار است، بچه های ما دیگر از این شعارها خسته شده اند و تنها از روی غیرت و تعصبشان وارد زمین بازی می شوند.
كاپیتان تیم استقلال خوزستان با بیان این كه بچه های ما برای ادامه كار نیاز به انگیزه دارند افزود: تمام زندگی ما به فوتبال بستگی دارد و اگر قرار باشد پولی دریافت نكنیم در زندگی و معیشت خانوادگی خود با مشكل مواجه خواهیم شد.
وی ادامه داد: بیشتر بازیكنان ما شاید یكی دو سالی است كه در لیگ برتر بازی می كنند و قطعا مثل بازیكنان تیم های دیگر پشتوانه مالی مناسبی ندارند كه بتوانند در شرایط بی پولی زندگی خود را بچرخانند، بالاخره غیرت و تعصب تا حدی ممكن است اما نباید از این موضوع سوء استفاده شود.
طیبی خاطرنشان كرد: چگونه می شود تیمی كه قهرمان لیگ شده، با كمترین بودجه بسته شود و با گذشت بیست و چهار هفته از لیگ هنوز هم قراردادهای اندك بازیكنانش پرداخت نشود، ما در بازی های آسیایی با كمترین بضاعت و در حالی كه پول بلیط رفتن به مسابقات را قرضی تهیه كردیم، بهترین نتیجه را در بین نمایندگان ایرانی كسب كردیم اما این گونه رفتار كردن با بازیكنان كم نام و نشان تیم كه كم ترین توقعات را دارند شایسته نیست، آخر حرف دلمان را دیگر به چه كسی بگوییم.
وی با بیان این كه تیم ما نسبت به سال گذشته یك دست تر است افزود: شك نكنید اگر در این فصل مشكلات مالی گریبانگیر تیم ما نمی شد اكنون در رده های اول و دوم جدول بوده و می توانستیم بار دیگر قهرمانی خود را تكرار كنیم اما متاسفانه هر چه می گوییم كسی به داد ما نمی رسد.
كاپیتان تیم استقلال خوزستان گفت: آقای پورموسوی زحمات بسیاری برای تیم كشیده است و تمام نتایجی كه در لیگ و جام قهرمانان آسیا كسب كردیم مدیون زحمات وی بودهف یك مربی تمام تمركز خود را باید روی مسائل فنی تیم بگذارد نه این كه برای مسائل مالی تیم دوندگی كند.
وی ادامه داد:مربی كه نباید به فكر تامین پول به باشگاه باشد و مدام در حال رایزنی با مسولان استان دراین زمینه باشد،حالا كه تیم به بانك ملی سپرده شده ، انتظار داریم مسولان باشگاه به مشكلات تیم رسیدگی كنند ما در لیگ برای كسب سهمیه شانس بسیاری داریم همچنین در جام قهرمانان آسیا شانس اول گروه خود برای صعود به مرحله بعد هستیم.
طیبی گفت: با تمام احترامی كه برای پرسپولیس قایل هستم اما باید بگویم كه در مقابل آن ها حرف های بسیاری برای گفتن داریم و تیم دست و پا بسته ای نخواهیم بود و تلاش می كنیم با امتیاز به اهواز برگردیم.
تیم استقلال خوزستان روز جمعه 20 اسفندماه در هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های كشور به مصاف تیم پرسپولیس می رود.
6002خبرنگار: پارسا شاكری **انتشار دهنده : كبری آقازری

سرخط اخبار استان‌ها