نگاهی به دیدار نمایندگان خوزستان در هفته چهارم از دور سوم لیگ برتر بسكتبال

اهواز _ ایرنا _ تیم پتروشیمی بندر امام در هفته چهارم از دور سوم رقابتهای لیگ برتر بسكتبال میهمان تیم قدرتمند شیمیدر تهران خواهد بود.

به گزارش ایرنا، تیم بسكتبال پتروشیمی بندر امام در این هفته از رقابت ها روز دوشنبه در تهران به مصاف تیم شیمیدر خواهد رفت تا جدال مهران شاهین طبع و مصطفی هاشمی به حساسیت این مسابقه اضافه كند.
پتروشیمی بندر امام و شیمیدر تهران در این فصل تاكنون 2 مرتبه برابر یكدیگر قرار گرفته اند كه هر دوبار تیم پتروشیمی پیروز میدان شده بود.
مهران شاهین‌طبع و مصطفی هاشمی دو مربی كاركشته بسكتبال ایران بار دیگر به هم رسیدند تا یكی دیگر از جذاب ترین بازی های لیگ امسال را رقم بزنند.
دو تیم پتروشیمی بندر امام و شیمیدر تهران دیدارهای هفته قبل خود را با پیروزی پشت سر گذاشته اند.
مهران شاهین طبع سرمربی نام آشنای بسكتبال كشور كه هدایت تیم پتروشیمی بندر امام را بر عهده دارد به دنبال كسب نوزدهمین پیروزی خود در لیگ برتر است اما در طرف مقابل مصطفی هاشمی كه در این فصل نتایج درخشانی كسب نكرده است به دنبال كسب دوازدهمین پیروزی خود است.
تیم پتروشیمی بندر امام كه در گروه فرد مسابقات قرار دارد از 21 بازی 39 امتیاز در اندوخته خود دارد و صدرنشین رقابت ها است همچنین تیم شیمیدر تهران كه به دنبال جبران دو شكست قبلی خود مقابل پتروشیمی است با كسب 31 امتیاز جایگاه چهارم جدول را به خود اختصاص داده است.
در ادامه بازی های این هفته تیم پالایش نفت آبادان میهمان شهرداری تبریز هستند تا تقابل تیم های اول و سوم لیگ حساسیت بازی را در تبریز بیشتر كند.
دو تیم پالایش نفت آبادان و شهرداری تبریز تاكنون در این فصل دو بازی مقابل یكدیگر انجام داده اند كه هر دو بازی با برتری نفتی ها به پایان رسیده است.
پالایش نفت آبادان كه چهار شكست در كارنامه خود دارد به دنبال كسب هجدهمین پیروزی خود در این فصل است اگرچه تیم شهرداری تبریز حریف دست و پالایش بسته ای نبود و بازی هفته قبل خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است.
نفتی های آبادان كه به دنبال قهرمانی در این فصل هستند تلاش می كنند تا به عنوان صدرنشین گروه زوج مسابقات به مرحله بعد صعود كنند.
تیم پالایش نفت آبادان با 17 برد و 4 شكست و كسب 38 امتیاز در صدر جدول گروه زوج قرار دارد همچنین تیم شهرداری تبریز كه در این فصل با درخشش بازیكنانش نتایج خوبی گرفته است با كسب 30 امتیاز در رده سوم رده بندی این گروه جای دارد.
دیدار نمایندگان استان در هفته چهارم از دور سوم لیگ برتر بسكتبال:
دوشنبه 16 اسفندماه: پتروشیمی بندر امام - شیمیدر تهران/ ساعت 16:00 ورزشگاه آزادی تهران
پالایش نفت آبادان - شهرداری تبریز/ ساعت 16:00 ورزشگاه شهرداری تبریز
6002خبرنگار: پارسا شاكری**انتشاردهنده: كبری آقازری

سرخط اخبار استان‌ها