۱۴ اسفند ۱۳۹۵،‏ ۲۲:۱۳
کد خبر: 82452278
۰ نفر
نمایشگاه فروش بهاره در قزوین گشایش یافت

قزوین- ایرنا- نمایشگاه فروش بهاره قزوین شنبه شب در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان استانی گشایش یافت.

به گزارش ایرنا، این نمایشگاه در فضایی به وسعت چهار هزار متر مربع با مشاركت 150 تولیدكننده و عرضه كننده محصولات مختلف از جمله مواد غذایی، شوینده و بهداشتی و پوشاك آغاز به كار كرده است.
مدیرعامل شركت نمایشگاه های استان قزوین در آئین آغاز به كار این نمایشگاه گفت: محصولات این نمایشگاه كه شامل كالاهای اساسی و مایجتاج عمومی مردم است با قیمت مناسب به شهروندان عرضه می شود.
هادی طاهرخانی اظهار كرد: كالاهای عرضه شده در این نمایشگاه براساس اقلام مورد نیاز شهروندان در ایام نوروز شامل گوشت قرمز و سفید، آجیل و خشكبار، پوشاك و كیف و كفش و مواد شوینده و بهداشتی با قیمت كارشناسی از سوی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان و اتاق اصناف با 10 تا 20 درصد تخفیف در اختیار بازدیدكنندگان قرار می گیرد.
طاهرخانی با بیان اینكه بازرسانی به صورت ثابت و سیار در این نمایشگاه مستقر هستند تا بازدیدكنندگان در صورت داشتن شكایت به آنها مراجعه كنند، ادامه داد:كارشناسان سازمان صنعت،معدن و تجارت و اتاق اصناف بر نحوه فروش و عملكرد مشاركت كنندگان این نمایشگاه نظارت دارند.
وی در پایان اظهار كرد: تنظیم و تثبیت بازار كالاهای اساسی، دسترسی آسان مردم به كالاهای مصرفی مورد نیاز، جلوگیری از افزایش قیمت ها، ایجاد فضای رقابتی مناسب بین تولیدكنندگان و توزیع‌كنندگان و تقویت جریان عرضه مستقیم كالا در روزهای پایانی سال از جمله اهداف برگزاری نمایشگاه بهاره به شمار می رود.
نمایشگاه فروش بهاره تا 21 اسفند ماه سال جاری هر روز از ساعت 15 تا 22 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان جهت بازدید عموم دایر است.
7389* 3013
خبرنگار: نسرین رحیمی** انتشار دهنده: رضا اولادی

سرخط اخبار استان‌ها