سرمربي تيم ماشين سازي تبريز: 
در ليگ برتر ماندني هستيم

اهواز _ايرنا _ سرمربي تيم فوتبال ماشين سازي تبريز گفت: اگر چه هشت امتياز از تيم صباي قم عقبيم اما مطمئن هستم كه در ليگ ماندني هستيم.

به گزارش ايرنا، فرهاد كاظمي شنبه در كنفرانس مطبوعاتي پس از بازي تيمش مقابل استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار كرد: قبل از هر چيز پيروزي هاي استقلال خوزستان را به مردم ايران و بخصوص خوزستاني هاي خونگرم تبريك مي گويم كه باعث سربلندي و افتخار ما شدند.
سرمربي استقلال خوزستان با بيان اين كه سخت است جلوي تيمي مثل استقلال خوزستان كه 9 نفره دفاع مي كند پيروز ميدان شد افزود: حريف در بسياري از دقايق بازي به كار دفاعي مي پرداخت و بر روي ضد حملات برنامه داشتند.
وي عنوان كرد: در نيمه اول بازي بر روي اشتباهات فردي گل دريافت كرديم اما در نيمه دوم بسيار خوب ظاهر شديم و توقع داشتيم كه تيم ما نتيجه را برگرداند.
كاظمي با اشاره به اين كه بازي تيمم را تحسين مي كنم چرا كه بدون استرس و با تمركز بازي كردند افزود: اگر در ادامه راه مثل نيمه دوم امروز بازي كنيم مطمئن هستم كه در ليگ ماندني خواهيم بود.
وي عنوان كرد: شرايط بردن استقلال در اين بازي براي ما مهيا بود اما توفيق گل زدن در اين بازي از ما دور بود اميدوارم در بازي هاي آينده بتوانيم بهتر بازي كنيم و امتيازات لازم را جمع آوري كنيم.
سرمربي تيم ماشين سازي تبريز ادامه داد: اگر چه استقلال خوزستان در اين بازي چندين بازيكن خود را در اختيار نداشت اما اين موضوع مهمي نيست زيرا ما نيز چهار بازيكن كليدي خود را در اختيار نداشتيم.
وي در پايان با اشاره به اين كه هيچ اولتيماتومي از سوي باشگاه به من داده نشده، افزود: من ايثار كردم كه هدايت تيم را بر عهده گرفتم، مگر زماني كه اين تيم را گرفتم قهرمان آسيا بود كه اكنون به من اولتيماتوم بدهند.
ديدار بين دو تيم استقلال خوزستان و ماشين سازي تبريز با برتري يك بر صفر به سود استقلال خوزستان به پايان رسيد.
با احتساب امتياز اين بازي استقلال خوزستان با كسب 32 امتياز در جايگاه ششم و ماشين سازي تبريز با 14 امتياز قعرنشين جدول است.
6002خبرنگار: پارسا شاكري **انتشاردهنده : كبري آقازري

سرخط اخبار استان‌ها