پنجمين پيروزي استقلال خوزستان؛آبي هاي خوزستان همچنان بر روي نوار پيروزي

اهواز _ ايرنا _ ديدار بين دو تيم استقلال خوزستان و ماشين سازي تبريز در هفته بيست و سوم رقابت‌هاي ليگ برتر با برتري استقلال خوزستان به پايان رسيد.

به گزارش ايرنا ديدار بين دو تيم استقلال خوزستان و ماشين سازي تبريز از هفته بيست و سوم رقابت‌هاي ليگ برتر باشگاه هاي كشور با حواشي همراه بود كه در زير مي خوانيم:
با وجود اين كه از سوي مسولان باشگاه استقلال خوزستان تماشاي اين بازي رايگان اعلام شده بود اما تماشاگران اندكي از اين بازي ديدن كردند.
حدود 500 نفر از هواداران استقلال خوزستان كه در ضلع غربي ورزشگاه حضور داشتند از نزديك نظاره گر بازي بودند و اكثر صندلي هاي ورزشگاه 50 هزار نفري خالي به چشم مي آمد.
پيش از آغاز هفته احسان و نيكوكاري از سوي باشگاه استقلال خوزستان گرامي داشته شد.
همچنين كادر فني تيم استقلال به رسم تيم ميزبان به سمت نيمكت تيم ماشين سازي تبريز رفت.
قرار گرفتن ماشين مخابرات نيروي انتظامي در جايگاه تماشاگران از حاشيه هاي جالب اين بازي به شمار مي رفت گفتني است ماشين مخابرات نيروي انتظامي براي بازي هاي آسيايي در ورزشگاه غدير مستقر شده است.
تيم استقلال خوزستان در اين بازي با بازيكنان جوان خود به ميدان رفت و 5 بازيكن اصلي خود همچون مهدي مومني، پيمان شيرزادي، علي اصغر عاشوري، فرشاد سالاروند و دانيال موازيني را به دليل مصدوميت و محروميت در اختيار نداشت.
همچنين آرش افشين از روي نيمكت نظاره گر بازي بود.
آبي پوشان خوزستاني در ابتداي كار توپ و ميدان را به خوبي در دست گرفت و حملات متعددي روي دروازه ماشين سازي انجام دادند تا اينكه كه سرانجام در دقيقه 34 حسن بيت سعيد از پاس استثنايي مهدي زبيدي به خوبي استفاده كرد و دروازه ماشين سازي را باز كرد.
تيم استقلال خوزستان در دقيقه 44 بازي توسط آلويس نانگ براي دومين بار دروازه ماشين سازان را باز كرد اما به دليل قرار داشتن اين بازيكن در منطقه آفسايد گل مردود اعلام شد.
در نيمت دوم بازي اين تيم ماشين سازي بود كه حملات گسترده اي براي روي دروازه آبي پوشان خوزستاني انجام داد .
در دقيقه 50 بازي محمد طيبي كاپيتان آبي پوشان به دليل مصدوميت شديد از ناحيه كمر از بازي خارج شد و پيمان حشمتي جاي اين بازيكن را در خط دفاع گرفت همچنين آرش افشين در دقيقه 70 بازي جايگزين آلويس نانگ شد.
در اين ديدار فرهاد عابديني، سعيد قايدي فر و عزيز ابراهيم اف از تيم ماشين سازي تبريز از داور بازي كارت زرد دريافت كردند.
قضاوت اين ديدار بر عهده محمدرضا اكبريان از استان البرز بود كه محمدرضا مدير روستا و جعفر مهاجر وي را در امر داوري كمك مي كردند.
پيمان شيرزادي و دانيال ماهيني دو مهره كليدي تيم استقلال خوزستان در اين بازي از جايگاه تماشاگران نظاره گر بازي بودند.
بازيكنان و كادر فني تيم استقلال خوزستان پس از پيروزي در اين ديدار به سمت هواداران خود رفته و مورد تشويق آن ها قرار گرفتند.
عصر روز شنبه تيم استقلال خوزستان از هفته بيست و سوم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور در ورزشگاه غدير اهواز به مصاف تيم ماشين سازي تبريز رفت كه با برتري 1 بر صفر پيروز ميدان شد.
تيم استقلال خوزستان با كسب اين پيروزي 32 امتيازي شد و در جايگاه ششم جدول قرار گرفت. آبي هاي خوزستان در هفته بيست و چهارم ليگ برتر در تهران ميهمان تيم پرسپوليس خواهند بود.
6002 خبرنگار: پارسا شاكري **انتشار دهنده : كبري آقازري

سرخط اخبار استان‌ها