۱۴ اسفند ۱۳۹۵،‏ ۱۴:۵۴
کد خبر: 82451777
۰ نفر
سرپرست دانشگاه صداوسيما منصوب شد

تهران- ايرنا- رئيس سازمان صداوسيما درحكمي شهاب اسفندياري را به سمت سرپرست دانشگاه صداوسيما منصوب كرد.

به گزارش روز شنبه گروه فرهنگي ايرنا از روابط عمومي صداوسيما، در متن حكم عبدالعلي علي عسكري ، تربيت سرمايه انساني متعهد و متخصص به عنوان مهم ترين نياز صدا و سيما ياد شده و تربيت افسران كارآمد در جنگ نرم رسانه‌‌اي، ايجاد سازوكار موثر در زمينه جذب برترين استعدادها در ميان دانشجويان مومن انقلابي ، جذب و تكميل هيئت علمي متعهد دانشمند و ايجاد محيط ايماني و معنوي مناسب از جمله وظايف مهم اسفندياري قيد شده است.
در بخشي از اين حكم آمده است: با توجه به محيط سيال و پوياي حوزه رسانه‌هاي صوتي و تصويري در دنياي امروز ارتقاي سطح علمي، هنري و پژوهشي دانشگاه در تراز جهاني؛ تحول در موضوعات و برنامه‌هاي درسي شيوه‌هاي نوين تدريس و يادگيري؛ به‌كارگيري آخرين فنون مربوط به آموزش در بخش‌هاي خبر، فيلم، سريال، مستند و همه قالب‌هاي راديويي و تلويزيوني و نيز بخش‌هاي فني و مهندسي رسانه از وظايف مهم شماست.
به گزارش ايرنا، شهاب اسفندياري، استاديار دانشكده سينما- تئاتر دانشگاه هنر، مستندساز و پژوهشگر در حوزه مطالعات فرهنگي است.
وي دكتراي خود را در رشته «نظريه انتقادي و مطالعات فيلم» از گروه مطالعات فرهنگي دانشگاه ناتينگهام اخذ كرد. كتاب او با عنوان Iranian Cinema and Globalization: National, Transnational and Islamic Dimensions در انگلستان و آمريكا به چاپ رسيده و ترجمه آن با عنوان «سينماي ملي و جهاني شدن» توسط انتشارات سروش در دست انتشار است.
فراهنگ**9157**1823 دريافت كننده: منصوره شوشتري** انتشار:‌طاهره نبي اللهي

سرخط اخبار فرهنگ