ورزشكار گلستان از مسابقات واليبال ساحلي آسيا اقيانوسيه حذف شد

گرگان – ايرنا –رئيس اداره ورزش و جوانان آق قلا از حذف واليباليست اين شهرستان از مسابقات قهرماني واليبال ساحلي زير21سال آسيا اقيانوسيه خبر داد و گفت: اين رقابت ها در شهر 'روي ات' كشور تايلند در حال برگزاري است.

فريدون يلقي روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا اظهارداشت: سينا عنايتي واليباليست آق قلايي تيم ملي كه به همراه علي شهبازي تركيب تيم 'ب' ايران در رقابت هاي قهرماني آسيا اقيانوسيه را تشكيل مي دادند با قبول دو شكست از ادامه مسابقات كنار رفتند.
وي ادامه داد: عنايتي و شهبازي روز پنجشنبه در بازي روز نخست به مصاف تيم دوم عمان رفتند و دو بر يك و با نتايج 22بر 20 ، 15بر 21 و 15 بر 13 بازي را واگذار كردند.
به گفته وي؛ روز جمعه نيز تيم ب ايران در بازي دوم در مقابل استراليا 2 بر 0 و با نتايج 21 بر 11 و 21 بر 18 شكست خورد و از ادامه رقابت ها كنار رفت.
به گزارش ايرنا تيم 'الف' ايران با تركيب فيروز پور و آقاجاني در مرحله مقدماتي با پيروزي به دور نيمه نهايي رقابت ها صعود كرد و حضور خود در مسابقات جهاني را قطعي نمود.
رقابت هاي واليبال ساحلي قهرماني مردان زير 21 سال 2017 آسيا اقيانوسيه 12 تا 14 اسفندماه به ميزباني كشور تايلند در حال برگزاري است.
در اين مسابقات چهار بازيكن ايراني شامل سينا عنايتي، علي شهبازي، عليرضا آقاجاني و جواد فيروزپور زير نظر آرش رامسري به عنوان سرمربي و با سرپرستي كامران ذوقي شركت كرده اند.
پنج تيم برتر به همراه يك تيم از كشور ميزبان سهميه رقابت هاي قهرماني جهان را كسب مي كنند.
تيم هاي شركت كننده از استراليا، چين، هنگ كنگ، اندونزي، قزاقستان، عمان، قطر، تايلند، ويتنام و دو تيم ايران هستند.
آق قلا از توابع استان گلستان بوده و در فاصله 15كيلومتري شمال گرگان واقع است.
7333/1648
خبرنگار : علي قاسمعلي ** انتشار : پري سالارنيا

سرخط اخبار استان‌ها