فرماندار: ساماندهي قبور شهدا از مطالبات مهم مردم تفت است

يزد - ايرنا - فرماندار تفت گفت: ساماندهي گلزار شهدا يكي از مهمترين مطالبات بر حق مردم است و بايد در اين راستا با مشاركت همه دستگاه هاي مسئول اقدام عاجل انجام شود.

به گزارش روز جمعه روابط عمومي بنياد شهيد و امورايثارگران يزد ، رضا زارع رشكوئيه در نشست تكريم و معارفه سرپرست بنياد شهيد و امور ايثارگران تفت با اشاره به جايگاه و مرتبت والاي خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران، خدمت به آنان را موهبتي از جانب حق تعالي خواند و افزود: بنده به كسب اين توفيق افتخار مي كنم و شكزار درگاه خداوند بوده و هستم.
وي ضمن برشمردن خصلت هاي مومن واقعي تصريح كرد: مدارا و تكريم مردم و همچنين صبر بر حوادث و سختي ها از جمله خصلت هاي مومنان است كه در كاركنان خدوم بنياد شهيد مي توان به وضوح آن را مشاهده كرد.
همچنين مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان يزد در اين مراسم با گراميداشت ياد و خاطره شهداي والامقام و آرزوي سلامتي براي جانبازان و ازادگان سرافراز از خدمات صادقانه محمد جواد مقني زاده يادگار دوران دفاع مقدس و رئيس سابق بنياد تفت قدرداني كرد.
احمد ابراهيمي با اشاره به برنامه هاي مختلف بنياد در راستاي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت افزود: تكريم جامعه ايثارگري يكي از مهمترين اهدافي است كه بنياد با اجراي طرح سپاس و ديدار با خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران و مراجعه خادم به مخدوم در صدد تحقق آن است.
وي با تاكيد بر لزوم تعامل سازنده با مسئولان محلي تصريح كرد: بنياد بدون كمك و مساعدت امام جمعه، فرماندار و ساير دستگاه هاي اجرايي نمي تواند وظايف خود در قبال جامعه ايثارگري به نحو مطلوب انجام دهد لذا دست ياري مسئولان را به گرمي مي فشارد.
در اين نشست ضمن قدرداني از مقني زاده ، احمد محمودي مير هاشم به عنوان سرپرست جديد بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان تفت معرفي شد.
شهرستان تفت 400 شهيد تقديم انقلاب اسلامي كرده است و اكثر قبور شهداي آن به ساماندهي نياز دارد.
استان يزد با يك ميليون و 100 هزار نفر جمعيت سه هزار و 850 شهيد تقديم انقلاب اسلامي كرده است.
7536/ 6197 دريافت كننده:كاظم سبحان زاده**انتشار: فلاح
irnayazdd@

سرخط اخبار استان‌ها