بازگشت درخشان رئال مادريد با تعويض هاي طلايي زيدان

تهران - ايرنا - تعويض هاي طلايي «زين الدين زيدان» سبب شد تا رئال مادريد بازي 2بر صفر باخته مقابل ويارئال را با برتري عوض كند و به صدرجدول رده بندي لاليگا بازگردد.

به گزارش ايرنا، يكشنبه شب و در ادامه هفته بيستم و چهارم ليگ باشگاه هاي اسپانيا، تيم ويارئال در ورزشگاه «ال مادريگال» ميزبان رئال مادريد بود كه اين بازي تماشايي و پرگل با برتري 3 بر 2 كهكشاني ها به اتمام رسيد.
در نيمه نخست تلاش دو تيم گلي در برنداشت، اما در 45 دقيقه دوم روند بازي تغيير كرد تا يكي از زيباترين ديدارهاي فصل اخير لاليگا شكل بگيرد.
در دقيقه 50 «مانوئل تيگورس» گل نخست ويارئال را به ثمر رساند و در دقيقه 56 «سدريك باكامبو» دومين گلزن ميزبان لقب گرفت.
در ادامه، «زين الدين زيدان» سرمربي رئال مادريد «ايسكو» هافبك تهاجمي و خوش تكنيك تيمش را جايگزين «كاسميرو» كرد كه همين تعويض روند بازي را تغيير داد، چرا كه ايسكو در ميانه ميدان سبب شد تا مادريدي ها بازي را از حريف پس بگيرند.
در دقيقه 64 «گرت بيل» با ضربه سر، يكي از گل هاي خورده رئال را جبران كرد و در دقيقه 74 «كريستيانو رونالدو» از روي نقطه پنالتي كار را به تساوي 2 بر 2 كشاند.
در دقيقه 83 «آلوارو موراتا» كه تنها لحظاتي از حضورش در ميدان به عنوان يار تعويضي مي گذشت، گل سوم رئال مادريد را به ثمر رساند تا پيروزي رئال را ثبت كند.
در نهايت رئال مادريد با برتري ارزشمند در اين ديدار دشوار با 55 امتياز صدر جدول رده بندي را از بارسلونا پس گرفت و ويارئال 39 امتيازي باقي ماند.
ورزشي**3783*شبس*1613*انتشار: عبدالله غفاري
خبرنگار: امير ميرزاييان

سرخط اخبار ورزش