سرمربي تيم فوتسال ملي حفاري:
از عملكرد بازيكنانم راضي نيستم

اهواز _ ايرنا _ سرمربي تيم فوتسال ملي حفاري گفت: از عملكرد بازيكنانم راضي نيستم چرا كه مي توانستيم بهتر از اين بازي كنيم.

كياوش علاسوند شامگاه يكشنبه پس از برد تيمش برابر ياسين پيشرو قم در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: هر چند ما پيروز ميدان شديم اما معتقدم حريف بهتر از ما بود و بالاتر از حد خود ظاهر شد.
سرمربي تيم ملي حفاري با اشاره به اين كه پيش بيني بازي بهتري را از جانب بازيكنانم داشتم افزود: متاسفانه بازيكنان ما برنامه هاي كادر فني را به خوبي در زمين پياده نكرده و در حد خودشان ظاهر نشدند.
وي با بيان اين كه يكي از روزهاي بد خود را سپري كرديم افزود: ما بايد خيلي راحت تر و با تعداد گل بيشتر پيروز ميدان مي شديم اما متاسفانه روز بد ما بود.
علاسوند در خصوص تيم ياسين پيشرو قم گفت: حريف تيم جواني بود و از بازيكنان با انگيزه اي برخوردار بود قطعا اگر روي خوب ما بود آن ها نمي توانستند اين تعداد گل به ما بزنند.
وي با بيان اين كه موقعيت هاي بسياري در اين بازي داشتيم كه از روي بي دقتي بازيكنان يكي پس از ديگري به هدر رفت افزود: اميدوارم در بازي هاي آينده بتوانيم نقاط ضعف خود را جبران كنيم.
سرمربي تيم فوتسال ملي حفاري خاطر نشان كرد: خوشبختانه تاكنون با داشته هايمان نتايج خوبي كسب كرديم و در ادامه سعي مي كنيم روند صعودي خود را دنبال كنيم.
وي در پايان گفت: در حال حاضر در رده سوم جدول قرار داريم و نسبت به فصل قبل نتيجه بهتري كسب كرديم ما در فصل قبل در انتهاي مسابقات پنجم شديم كه در اين فصل با تلاش بچه ها تاكنون در جايگاه سوم قرار داريم.
ديدار بين دو تيم ملي حفاري و ياسين پيشرو قم در هفته بيست و چهارم ليگ برتر فوتسال بانوان نتيجه 5 بر 3 به سود تيم ملي حفاري به پايان رسيد.
6002خبرنگار: پارسا شاكري **انتشاردهنده : كبري آقازري