۸ اسفند ۱۳۹۵،‏ ۱۹:۱۴
کد خبر: 82445416
۰ نفر
پورموسوی:كم تجربگی دلیلی بر ضعف ما نیست

اهواز _ ایرنا _ سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اگر چه تیم ما نسبت به حریف كم تجربه تر است اما بازیكنانم با تلاش و دوندگی این نقیصه را برطرف می كنند.

سید علی اكبر پورموسوی یكشنبه در نشست خبری پیش از بازی دو تیم استقلال خوزستان و الجزیره امارات در جمع خبرنگاران اظهار كرد: بعد از برد در بازی اول به لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی به سر می بریم، خوشحالم كه در كشور امارات هستیم و امیدوارم با كمك یكدیگر یك فوتبال خوب و جوانمردانه ارائه دهیم.
وی گفت: الجزیره بدنبال جبران شكست هفته قبل بوده اما ما مقابل این تیم پا پس نمی كشیم و برای برد وارد میدان می شویم، در چند روزی كه در دبی بودیم تمرینات بسیار خوبی انجام دادیم و خوشبختانه بازیكن مصدوم و محرومی نداریم، انتظار داریم كه هر دو تیم یك بازی تماشاگر پسند انجام دهند.
پورموسوی در ادامه با اشاره به این كه شناخت خوبی از الجزیره داریم گفت: می دانیم كه این تیم با 50 امتیاز و 9 اختلاف امتیاز با تیم دوم در صدر جدول قرار دارد همچنین از 19 بازی خود 16 برد، 2 باخت و یك تساوی كسب كرده است و 53 گل زده و 13 گل خورده دارند، با این اوصاف با تیم بسیار خوبی بازی داریم.
وی در پاسخ به این پرسش كه بارندگی و هوای ابوظبی در كار تیمی استقلال خوزستان اثرگذار خواهد بود افزود: طبیعتا بارندگی و شرایط جوی در كار تیم ما اثر گذار بوده چرا كه ما در شهری زندگی می كنیم كه بارندگی به این شكل نیست اما بچه های ما آمده اند كه از این بازی نتیجه بگیرند، ما به دنبال هدفی بزرگ هستم و بارندگی و سرما نباید روی كار ما اثرگذار باشد.
سرمربی استقلال خوزستان در پایان گفت: قطعا اگر بتوانیم از این بازی كسب امتیاز كنیم در ادامه راه شرایط بهتری برای صعود به مرحله بعد خواهیم داشت.
دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و الجزیره امارات روز دوشنبه 9 اسفندماه در ابوظبی برگزار می شود .
تیم استقلال خوزستان در نخستین دیدار خود با الفتح عربستان موفق به شكست این تیم شد و در حال حاضر با كسب 3 امتیاز و با تفاضل گل كمتر نسبت به لخویا در مكان دوم گروهB قرار دارد.
6002خبرنگار : پارسا شاكری **انتشاردهنده : كبری آقازری

سرخط اخبار استان‌ها