معاون دبیركل سازمان ملل: كنار هم می توانیم تغییر بزرگی ایجاد كنیم

تهران - ایرنا - معاون دبیركل و مدیر اجرایی محیط زیست سازمان ملل در پیامی به مردم خوزستان نوشت: همگی در كنار هم می توانیم تغییر بزرگی ایجاد كنیم و از همه شما برای هر آنچه كه انجام می دهید تشكر می كنم.

به گزارش یكشنبه ایرنا به نقل از سازمان محیط زیست، «اریك سولهام» معاون دبیركل و مدیر اجرایی محیط زیست سازمان ملل در پیامی اینستاگرامی كه در دو بخش منتشر شد و در پاسخ به هشتگ # please visit ahwaz نوشت؛
پیامی به مردم خوزستان، قسمت اول: من از مردم اهواز و خوزستان تشكر می كنم كه اوضاع هولناك شهر خود را با من در میان گذاشتند. من در این سفر نمی توانم از شهر شما دیدن كنم چون برنامه سفر ارومیه از چندین هفته پیش برنامه ریزی شده بود. همانطور كه می دانید شهر ارومیه نیز از مساله ریزگردها رنج می برد. با مقامات ایرانی در مورد مساله ریزگردها صحبت كردم. همچنین مطمئن باشید كه مقامات سازمان ملل و دولت ایران توافق كرده اند از هر آنچه كه در توانشان هست استفاده كنند تا مشكل ریزگردها در آینده ای نزدیك حل شود.
پیامی به مردم خوزستان، قسمت دوم: می دانم شما مردمان اهواز می خواهید بدانید برای جلوگیری از وقوع توفان ریزگردها چه كارهایی می توان در آینده انجام داد. من دو پیشنهاد دارم. 1- ایران تالاب ها را بهتر از قبل مدیریت كند، درخت كاری بیشتر انجام شود و مدیریت بهتر روی آب صورت بگیرد . من در جریان هستم كه دولت ایران تمام تلاش خود را می كند تا این امور تحقق یابند. همچنین نیاز به همكاری بیشتر بین كشورهای تركیه، عربستان سعودی و عراق است زیرا اتفاقاتی كه در آن كشورها می افتد تاثیری مستقیمی اینجا و بر روی ایران دارد. همگی در كنار هم می توانیم تغییر بزرگی ایجاد كنیم و از همه شما برای هرآنچه كه انجام می دهید تشكر می كنم، لطفا اگر پیامی برای سازمان ملل داشتید با ما تماس بگیرید و بگویید چگونه می توانیم بهتر عمل كنیم.
شبد**1953*9122 / 6037
تنظیم كننده: مرتضی شحنه ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

سرخط اخبار استان‌ها