عملكرد دولت در بخش اقتصادي اطلاع رساني شود

كرج-ايرنا- معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري البرز با اشاره به اقدامات گسترده دولت يازدهم در توسعه اقتصادي كشورگفت: عملكرد دولت تدبير واميد در بخش اقتصادي بايد اطلاع رساني شود.

به گزارش ايرنا، عباداله كامكار در ششمين رويداد كارآفريني همسو كه عصر دوشنبه در سالن ميلاد شهرداري كرج برگزار شد با ابراز خرسندي از حضور در جمع نخبگان و فرهيختگان كارآفرين افزود: ايده پردازان در ايجاد اشتغال اينترنتي اقدامي بسيار دقيقي كرده اند.
وي ادامه داد: بايد تمام مردم و به خصوص نخبگان و كارآفرينان از اقدامات صورت گرفته در حوزه اقتصادي و بويژه صنعتي كشور و به تبع آن استان البرز مطلع باشند.
كامكار گفت: صاحبان سرمايه از داخل و خارج كشور ابتدا اطلاعات خود را از بدنه مردم دريافت مي كنند، بنابراين تمام اقشار جامعه بايد آگاهي كافي از ظرفيت هاي موجود داشته باشند.
وي افزود: استان البرز به عنوان قطب علم و فناوري كشور مطرح است از اين رو مسئولان و به خصوص استاندار البرز نگاه ويژه اي به كارآفرينان، ايده پردازان و نخبگان داشته و درصدد بهره گيري از ظرفيت هاي موجود در اين بخش هستند.
معاون استاندار البرز خاطر نشان كرد: براي تسهيل در امور سرمايه گذاران و صاحبان صنايع جلسات و كارگروه هاي فراواني برگزار مي شود ولي ايده پردازان در اين رابطه كمترين بار را دارند چراكه آنها به نوعي تسهيل گر هستند.
وي با اشاره به برگزاري نمايشگاه در استان البرز طي هفته پژوهش گفت: بر اين اساس درصدد برداشتن ديوار بين دانشگاه و پژوهشگاه با كارخانه ها و توليد هستيم.
كامكار افزود: امسال 250 غرفه برپا شد كه طي آنها 300 ميليون دلار سرمايه گذاري خارجي صورت گرفت.
وي ادامه داد: البرز داراي پتانسيل هاي فراواني بوده و در كنار ان نبوغ جوانان ايراني زبانزد است بنابراين مي تواند از تمامي اين ارزش ها در كنار هم بهره برد.
كامكار با اشاره به موضوع برجام گفت: در سايه مذاكرات توانمند با هدايت مقام معظم رهبري و تدبير دولت تدبير و اميد و اقدام به جاي مذاكره كنندگان فضا به نفع ايران تغيير خواهد كرد.
وي افزود: شعارهايي كه اكنون از سوي رييس جمهوري امريكا مطرح است اهميتي ندارد چراكه 147 بانك با ايران دوباره مبادلات مالي خود را از سر گرفته اند و تحولات ديگري نيز در سايه برجام محقق مي شود.
كامكار گفت: دراين شرايط جوانان كشور مي توانند با كار افريني براي خود و ديگران دولت را در ايجاد بستر اشتغال ياري كنند.
6155/1535خبرنگار:مژگان السادات سجادي ** انتشار دهنده : محمد عزيزپور