سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان:برای دیدار با الجزیره در عمان می مانیم

اهواز _ ایرنا _ سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان از ادامه اردو در عمان برای حضوری مقتدر در برابر تیم الجزیره امارات خبر داد.

بهمن روشنایی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار كرد: با توجه به بعد مسافت و خستگی راه بعد از بازی با الفتح در عمان می مانیم و از این جا به امارات پرواز می كنیم.
سرپرست تیم استقلال خوزستان افزود: با توجه به نزدیكی عمان به امارات تصمیم گرفتیم به ایران برنگردیم چون دوباره چند روز دیگر باید در امارات به مصاف تیم الجزیره برویم.
وی با بیان این كه مشكلات مالی باشگاه دستمان را بسته است افزود: قطعا حضور تیم استقلال در عمان به لحاظ مالی به صرفه تر بوده و با توجه به نزدیكی راه، هزینه های رفت و آمد كاهش می یابد.
روشنایی افزود: تا روز چهارشنبه در عمان هستیم و با پرواز روز پنجشنبه عازم امارات می شویم تا در مقابل تیم الجزیره به میدان برویم.
وی با اظهار خوشحالی از پیروزی تیمش مقابل الفتح عربستان گفت: قطعا با این برد از حیثیت فوتبال ایران دفاع كردیم و دل همه مردم ایران بخصوص خوزستانی ها شاد شد.
سرپرست تیم استقلال خوزستان افزود: همه بازیكنان تیم شجاعانه جنگیدند و مزد زحمات خود را با پیروزی در این بازی گرفتند، امیدواریم كه در بازی های آینده با تلاش بیشتر نتایج بهتری هم كسب كنیم.
وی با بیان این كه پیروزی در نخستین بازی برای ما روحیه بخش بود افزود: با توجه به این كه تیم ما اولین حضور آسیایی خود را تجربه می كرد این برد در روحیه بازیكنان بسیار موثر است.
تیم استقلال خوزستان عصر امروز در نخستین دیدار خود در جام قهرمانان آسیا به مصاف تیم الفتح عربستان رفت كه در نهایت توانست با نتیجه 1 بر صفر این تیم را شكست دهد.
این تیم تك گل ابوالفضل اعلایی از سد حریف عربستانی خود عبور كرد و به تنهایی در صدر جدول گروه B مسابقات قرارگرفت.
6002 خبرنگار: پارسا شاكری **انتشاردهنده : كبری آقازری

سرخط اخبار استان‌ها