مسئولان نسبت به حل مشكلات استان خوزستان توجه جدي داشته باشند

انديمشك - ايرنا- امام جمعه انديمشك گفت:با توجه به مشكلات موجود در خوزستان از مسئولان ذيربط انتظار مي رود نسبت به حل مشكل قطع آب و برق و ريزگردها در اين استان توجه و همت جدي داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ايرنا حجت الاسلام نعمت اله خدامي در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه انديمشك افزود:توجه به مطالبات و نيازهاي استان و شهرستان ضرورت دارد.
وي افزود:حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن ماه علاوه بر تجديد ميثاق با آرمان هاي امام (ره) و رهبري معظم انقلاب، در واقع آبروي نظام اسلامي بود.
وي بيان كرد:نسل سوم و چهارم در مقابل دشمنان مي ايستد و قاطعانه حرف خود را مي زند.
امام جمعه انديمشك گفت:مسئولان اين حضور مردم در راهپيمايي را به حساب گلايه نداشتن مردم ندانند زيرا مردم با تبعيض ، كم كاري ،بي اعتنايي به مشكلات ميانه اي ندارند.
وي اضافه كرد:هرجا كم كاري يا كوتاهي در خدمت به مردم وجود داشته باشد موجب نارضايتي مردم مي گردد لذا در راستاي اهداف والاي نظام اسلامي همه بايد نسبت به خدمت به مردم دو چندان تلاش كنند.
وي در بخش ديگري از سخنان خود گفت:عده اي تعبير آشتي ملي را مطرح مي كنند ، ولي مردم ما كه با يكديگر قهر نيستند و مردم با اهالي فتنه 88 قهر هستند.
وي افزود:در حاليكه در روزهاي پاياني سال بسر مي بريم از مسئولان انتظار مي رود گزارش عملكرد يكساله خود را به مردم ارائه نمايند و اعلام كنند براي مردم چه خدماتي انجام داده اند.
حجت الاسلام خدامي گفت:دشمن امروز در حال فشار اقتصادي به كشور است تا مردم دچار مشكل شده و متزلزل شوند.
وي گفت:علت طرح مساله جنگ از سوي دشمن غفلت از جنگ اقتصادي،تحريم ها و جنگ واقعي فرهنگي است كه آنها اين موارد را بر كشور ما اعمال مي كنند تا به اهداف خود برسند.
امام جمعه انديمشك همه را به بصيرت تشويق كرد و گفت:بايد با بصيرت و آگاهي در برابر دشمن عمل كرد تا در رسيدن به اهداف شوم خود ناكام بماند.
وي از عوامل كنگره شهدا، دست اندركاران برگزاري يادواره اولين سالگرد شهداي مدافع حرم و حضور مردم شهيد پرور در اين مراسم تقدير كرد.
7281/6068
خبرنگار:زهرا دهقان**انتشار:محمدعلي فريدپناه

سرخط اخبار استان‌ها