نهمين نمايشگاه بين المللي طلا، نقره و جواهر در تهران گشايش يافت

تهران - ايرنا - نهمين نمايشگاه بين المللي طلا، نقره، جواهر و صنايع وابسته امروز (پنجشنبه) در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران گشايش يافت.

به گزارش خبرنگار ايرنا، اين نمايشگاه كه در آن گرانبهاترين و درعين حال با ارزشمندترين مصنوعات فلزي فعالان صنعت طلا، جواهر و زيورآلات عرضه مي شود، تا يكم اسفندماه برپاست.
در نمايشگاه امسال، بيش از 140 شركت داخلي از استان هاي مختلف ايران و 10 شركت خارجي از كشورهاي تركيه، ايتاليا، آلمان، ارمنستان، تايلند، انگليس و بلژيك جديدترين توليدهاي خود را عرضه مي كنند.
در اين نمايشگاه انواع جواهر، نقره، سنگ هاي قيمتي، ساعت، ماشين آلات ، ابزارآلات و تجهيزات مربوط به طراحي و توليد طلا، جواهر، نقره، سنگ هاي قيمتي، دكوراسيون مختلف مراكز توليد و عرضه طلا و جواهر و نقره ، صندوق ايمني حفظ و نگهداري طلا، جواهر به نمايش گذاشته شده است.
همچنين اتحاديه ها، انجمن ها، تشكل هاي مربوطه، مراكز آموزشي و پژوهشي و تحقيقاتي مربوط به موضوع نمايشگاه، دست اندركاران در امر طراحي و دست اندركاران در بخش اكتشاف و استخراج معادن طلا، نقره، جواهر و سنگ هاي قيمتي نيز در نمايشگاه امسال حضور يافته اند.
نهمين نمايشگاه بين المللي طلا، نقره، جواهر، و صنايع وابسته در فضايي بالغ بر هشت هزار مترمربع از سوي اتحاديه توليدكنندگان و صادركنندگان طلا، نقره، جواهر و سنگ هاي قيمتي ايران برپا شده است.
اين نمايشگاه تا يكم اسفندماه از ساعت 9 صبح تا 16 آماده بازديد علاقه مندان است.
اقتصام**2025**1440تنظيم: ليلا جودي**انتشار:گلشن
آگاهي از آخرين اخبار اقتصادي ايران و جهان در كانال اقتصادي ايرنا در تلگرام:
IRNAeco@
https://t.me/irnaeco

سرخط اخبار اقتصاد