سعداوي:
با گرفتن سه امتياز از گسترش به شرايط آرماني بر مي گرديم

اهواز-ايرنا-سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بازي با گسترش يكي از حساس ترين بازي هاي ما محسوب مي شود زيرا گرفتن سه امتياز بازي مي تواند ما را به شرايط آرماني در جدول برگرداند.

به گزارش ايرنا، نعيم سعداوي در كنفرانس مطبوعاتي پيش از بازي با گسترش فولاد اظهار داشت: گسترش فوتبال جذاب و با كيفيتي ارائه مي دهد و در فاز هجومي فوتبال خوبي انجام مي دهد و ما به خوبي از اين موضوع با خبر هستيم.
سرمربي تيم فولاد خوزستان افزود: همين كه با يك بازيكن كمتر بازي باخته را پيروز مي شوند نشان از كيفيت بالاي اين تيم است،تيم گسترش بدنبال كسب سهميه آسيايي بوده و اين موضوع كار ما را سخت مي كند.
وي در خصوص تيمش گفت: به رغم ناراحتي هواداران از تيم و مشكلات داوري و مصدوميتهاي پي در پي بازيكنان و همچنين تدابير كادر فني، تاكنون نتايج خوبي كسب نكرديم اما دليل نمي شود كه ما نااميد باشيم.
سعداوي با اشاره به اين كه بازيكنان تيم بسيار پر انرژي و مصمم بوده و در طول هفته تمرينات منظم و بابرنامه اي انجام داديم افزود: شرايط خاص اين بازي را به خوبي درك كرده و سعي مي كنيم آنچه را كه از ما انتظار مي رود با حمايت هواداران به نمايش بگذاريم.
وي با اشاره به اين كه در هر بازي به دنبال ارائه بازي با كيفيت هستيم افزود: در بعضي از بازي ها خيلي بدشانس بوديم و بچگانه گل خورديم، اميدوارم در بازي فردا از موقعيت هاي خود به نحو مطلوب استفاده كنيم.
سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان با بيان اين كه از جمله تيم هايي هستيم كه از داوري به شدت متضرر شديم افزود: تعجب مي‌كنم كه اعضاي باشگاه پديده مي گويند گل سالم ما در بازي با فولاد مردود شده است اين در حالي است كه پنالتي مسلم ما را نگرفته اند.
وي با بيان اين كه بايد كمك كنيم تا داوران با اعتماد به نفس و آرامش به كارشان ادامه دهند، گفت: همچنين كميته داوران هم بايد شرايطي را ايجاد كند تا داوران از نظر علمي به روز باشند، وقتي داوران ما در مسابقات جهاني قضاوت مي كنند نشان مي دهد كه پتانسيل كار موجود است.
سعداوي ادامه داد: بعد از اتفاقات بازي با سياه جامگان داور مربوطه محروم شد و رييس دپارتمان داوري و رييس فدراسيون از من وباشگاه فولاد تشكر كردند اما در حركتي جالب اعضاي دپارتمان داوري و شخص آقاي كامراني فر از ما به كميته انضباطي شكايت كردند، متاسفانه بعضي از تصميمات در فوتبال ما يك عرف شده و بايد يك عزم و قدرتي براي حل اين مشكل وجود داشته باشد.
وي در ادامه به بازيكنان مصدوم تيمش اشاره كرد و افزود: اگر چه عبدالله ناصري، سينا مريدي و بختيار رحماني را به دليل مصدوميت در اختيار نداريم اما با شور و علاقه اي كه از بازيكنانم سراغ دارم، ترس و واهمه اي نداريم و بازيكنان ما حتي در پست هاي غيرتخصصي خود به ميدان مي روند.
سرمربي تيم فولاد خوزستان در پايان با اشاره به اين كه حساسيت بازي فردا را هواداران ما به خوبي درك مي كنند افزود: اميدوارم هواداران با حضور و حمايت خودشان انرژي بسيار خوبي به بچه ها منتقل كنند.
6002خبرنگار:پارسا شاكري**انتشاردهنده : كبري آقازري

سرخط اخبار استان‌ها