همايون يوسفي: دولت به داد خوزستان قهرمان برسد

اهواز - ايرنا - يكي از نمايندگان مردم اهواز، باوي، حميديه و كارون در مجلس شوراي اسلامي در بيانيه اي نوشت:مردم از دولت تدبير و اميد مي خواهند تا با تدابير علمي و مناسب هرچه زودتر به داد خوزستان قهرمان برسد.

به گزارش ايرنا همايون يوسفي در بيانيه اي كه متن آن سه شنبه در اختيار ايرنا قرار گرفت آورده است: مردم شريف و ولايتمدار خوزستان هميشه و در همه ي عرصه ها، در دفاع از كشور و نظام حضوري فعال و موثر، و در نهضت اسلامي امام عظيم الشان و پيروزي انقلاب اسلامي سهم بزرگي داشته اند.
وي با بيان اينكه مردم خوزستان در دوران دفاع مقدس به عنوان سد اول دفاعي كشور با نثار جان جوانان خود از كيان اسلام و ايران دفاع كردند افزوده است: امروز نيز همچنان در توليد ثروت ملي و در جهت حفظ امنيت اقتصادي و كسب منافع ملي، پيروان راستين ولايت هستند.
يوسفي با بيان اينكه ' مردم خدا جو و شيعه خوزستان دلباخته امام و شهيدان و وطن هستند' آورده است: مردم شريف خوزستان تمام سختي ها ،محروميت ها و مشكلاتي همچون گرد و غبار و طرح هاي ظالمانه انتقال آب و قطعي برق و بيكاري و ... را همچون دوران جنگ تحمل كردند، اما ناكارآمدي و نبود توانايي مسئولان امر در رفع مشكلات زير بنايي به ويژه بحران هاي اخير را هرگز نخواهند بخشيد و از دولت تدبير و اميد مي خواهند تا با تدابير علمي و مناسب هرچه زودتر به داد خوزستان قهرمان برسد.
اين نماينده مجلس افزوده است: اميدوارم مسئولان كشور مشكلات استان هاي محروم همچون خوزستان را در اولويت ويژه برنامه هاي خود قرار دهند، و اينجانب به همراه ديگر نمايندگان خوزستان در مجلس شوراي اسلامي تمام ابزارهاي قانوني را براي پيگيري مطالبات به حق مردم شريف خوزستان به‌ كار خواهيم گرفت.
گفتني است بعد از ظهر دوشنبه جمعي از مردم اهواز در اعتراض به پديده گرد و غبار در خوزستان و بحث انتقال آب و قطعي آب و برق اهواز و برخي نقاط خوزستان مقابل ساختمان استانداري خوزستان تجمع كردند.
7158 / 6037
خبرنگار: زينب فرحاني ** انتشار دهنده: عبدالحميد راجي

سرخط اخبار استان‌ها