ليگ برتر جزيره؛آرسنال با درخشش سانچز از سد هال سيتي گذشت

تهران - ايرنا - تيم فوتبال آرسنال در هفته بيست و پنجم رقابت هاي ليگ برتر انگليس با گل هاي آلكسيس سانچز شيليايي از سد هال سيتي گذشت و به رده سوم صعود كرد.

به گزارش ايرنا؛ شاگردان آرسن ونگر عصر شنبه در نخستين ديدار اين هفته و درحاليكه در ورزشگاه امارات شهر لندن در مقابل ديدگان هواداران خودي از بازيكنان هال سيتي پذيرايي مي كردند با نتيجه 2 برصفر اين تيم را مغلوب كرده و ضمن 50 امتيازي شدن به طور موقت به رده سوم جدول رده بندي صعود كردند.
آلكسيس سانچز گل هاي اين ديدار را در دقيقه 34 نيمه اول و در دقايق تلف شده نيمه دوم از روي نقطه پنالتي درون دروازه تيم هال سيتي جاي داد و برتري تيمش را رقم زد.
تيم فوتبال هال سيتي با قبول اين شكست با 20 امتياز در رده هجدهم باقي ماند.
ديدار اين دوتيم از سرعت قابل قبولي برخوردار بود و دوتيم به طور مرتب به روي دروازه حريف صاحب موقعيت هاي گلزني شدند كه البته به جز دو گل سانچز ديگر ثمري براي آنان نداشت.
در نيمه اول و در حالي كه دو تيم بازي متعادلي را به نمايش گذاشته و تغيير محسوسي را شاهد نبوديم درگيري فيزيكي بين بازيكنان دو تيم ايجاد شد كه با دخالت داور اين غائله خاتمه يافت.
در دقايق اضافه نيمه دوم اين بازي و به دنبال خطاي هند مدافع هال سيتي و ممانعت او از ورود توپ به دروازه، داور اعلام ضربه پنالتي كرد كه سانچز اين ضربه را گل كرد و اختلاف را به 2 برابر افزايش داد.
داور در اين صحنه مدافع هال سيتي را كه به عمد مانع از ورود توپ به دروازه شده بود از زمين بازي اخراج كرد.
تركيب آرسنال:
چك، بيرين، مصطفي، كشيلني، گيبز، چمبريلن، كوكلن، والكات، اوزيل، ايووبي، سانچز.
تركيب هال سيتي:
جاكوپوويچ، ال عبداللهو، رانوكيا، ماگيره، روبرتسون، هادلستون، ان ديايه، ماركوويچ، گروسيچكي، كلوكاس، نياسه.
در ادامه اين رقابت ها و در ساير ديدارهاي مهم اين هفته،منچستريونايتد با واتفورد،ميدلزبرو با اورتون ودر حساس ترين ديدار اين هفته تيم ليورپول با تاتنهام ديدار خواهد كرد.
جدول رده بندي ليگ برترانگليس:
1-چلسي/24 بازي/59 امتياز
2-تاتنهام/24 بازي/50
3- آرسنال/ 25 بازي / 50 امتياز
4- منچسترسيتي/24 بازي/49 امتياز
ورزشي.**9144** 1701
خبرنگار:سعيد قهرماني* انتشار دهنده: حميد قديمي

سرخط اخبار ورزش