اقتصاد مقاومتي تنها با مديريت جهادي محقق مي شود

خرمشهر - ايرنا - مدير موسسه قرآني تفسير جوان و گروه موسسات كشور گفت: اقتصاد مقاومتي كه از سوي رهبر معظم انقلاب اعلام شده تنها با مديريت جهادي محقق مي شود.

به گزارش ايرنا محمد بيستوني روز جمعه در جمع راهپيمايان 22 بهمن و نمازگزاران در مسجد جامع خرمشهر افزود: اقتصاد مقاومتي با ريخت و پاش، اسراف، حقوق نجومي تحقق پيدا نمي كند.
وي اظهاركرد: مديريت جهادي در وهله نخست بايد از مديران فرهنگي شروع شود و مديران فرهنگي بايد به مديريت جهادي متكي باشند و بدانند كه در چه فضاي فكري حركت مي كنند.
وي گفت: كساني كه ميلياردها تومان براي حفظ پست خود خرج مي كنند، بايد در فضاي مجازي مسايل اينها را منتشر و براي مردم افشا كرد.
بيستوني افزود: نيروهاي وفادار به انقلاب در كشور در ارگان هاي سپاه، ارتش، بسيج و افراد متدين در جامعه داريم كه به اسلام خدمت مي كنند، و مي توانند پست ها را بگيرند.
وي، در ادامه از مديران منطقه آزاد اروند و فرهنگ و ارشاد اسلامي خواست كه در شهرهاي آبادان و خرمشهر برنامه هاي قرآني را بيشتر ترويج دهند.
بيستوني با بيان اينكه توسعه فرهنگي قرآني بايد افزايش پيدا كند، گفت: بايد از برگزاري برنامه هاي موسيقي و ساز پرهيز شود و محافل انس باقرآن براي كودكان، خانواده ها و جوانان برگزار شود.
وي در ادامه با بيان اينكه همه مردم بايد مراقب باشند تا مناديان تفرقه از خود دور كنند، اظهاركرد: آحاد جامعه ضمن حفظ وحدت اسلامي بايد مناديان تفرقه را با استدلال ارشاد كنند.
به گزارش ايرنا روز جمعه مردم شهيد پرور خرمشهر با حضور پرشور و شكوه خود در راهپيمايي 22 بهمن بار ديگر حماسه آفريند.
7100/ / 6037
خبرنگار: كميله حجازي **انتشاردهنده: عبدالحميد راجي
كانال خبري ايرنا خوزستان:irnaahvaz@
براي دريافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به كانال
http://www.telegram.me/irnaahvaz بپيونديد.

سرخط اخبار استان‌ها